Menu Region

Koncert na Wembley Arena - to już dziś

Koncert na Wembley Arena - to już dziś

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Na legendarnej Wembley Arena w Londynie rozpocznie się dziś w południe wielogodzinny koncert polskiej muzyki pop.
Jednodniowy festiwal jest pierwszą tak wielką prezentacją polskiej muzyki rozrywkowej zorganizowaną poza granicami kraju.

Na estradzie Wembley Arena wystąpią czołowi polscy wykonawcy, wśród nich zespoły Bajm, Lady Pank, Wilki oraz Bracia, a także Doda, Natalia Kukulska i Monika Brodka. Koncert poprowadzą Monika Richardson i Tomasz Kammel.

Gośćmi specjalnymi będą Kayah, Rafał Bryndal i Jan Tomaszewski - legendarny bramkarz, którego wspaniałe parady na stadionie Wembley pozwoliły przed 35 laty wyeliminować reprezentację Anglii z piłkarskich mistrzostw świata.


Przed Wembley Arena stanęła także druga scena, na której zaprezentują się młodzi polscy wykonawcy - głównie ci, którzy rozpoczynają karierę w Wielkiej Brytanii.

Festiwal skierowany do Polaków przebywających w Wielkiej Brytanii oraz do ich brytyjskich przyjaciół potrwa do godziny 22. Rozprowadzono ponad 12 tysięcy biletów. W opinii brytyjskich krytyków tak wielka impreza jest dowodem na to, jak potężną i prężną społecznością są imigranci z Polski.

Festiwalowi towarzyszy kampania promocyjna. W Wielkiej Brytanii informacje o koncercie można znaleźć na stacjach metra, autobusach, a także w prasie brytyjskiej oraz polonijnej.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się