Menu Region

Andrzej Celiński krytycznie o premierze

Andrzej Celiński krytycznie o premierze

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

1Komentarz Prześlij Drukuj
Andrzej Celiński uważa, że gabinet Donalda Tuska nie był przygotowany do rządzenia. Poseł koła SDPl- Nowa Lewica, który był gościem "Sygnałów Dnia" w Programie I Polskiego Radia powiedział, że gabinet okazał się bardziej nastawiony na doraźne sukcesy medialne, niż na rozwiązanie problemów.
W opinie posła ten parlament ze względu na to że rząd nie miał przygotowanych projektów ustaw przez pierwsze pół roku nie pracował tak jak powinien.

Andrzej Celiński zgadza się ze słowami Jana Rokity, który w komentarzu w "Dzienniku" , napisał, że w Platformie uformował się silny ośrodek władzy skupiony wokół premiera. Zdaniem posła, silną pozycje w nim mają osoby, "których klasa i dorobek nie pokazują by były to osoby, których potrzebuje teraz Polska".

Poseł SdPl- Nowej Lewicy wyraził nadzieję, że na polskiej scenie politycznej pojawi się nowa siła polityczna skupiona wokół idei lewicowo- demokratycznych. Nie chciał jednak wskazać, kto ewentualnie powinien takie środowisko tworzyć.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

1

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Andrzej Celiński

+14 / -8

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

anna (gość)  •

Pana Celińskiego bardzo lubię ale niestety nie da się ukryć że jego osobiste osiągnięcia do imponujących nie należą.Zgadzam się projektów ustaw nie było bo nie mogło być.Po pierwsze dla wszystkich uważnie śledzących scenę polityczną oczywiste było że Tusk nie chciał i nie mógł realizować programu Rokity.Przypomnijcie sobie awanturę po konferencji Rokity,Gowina i Śpiewaka;przecież program ten niewiele się różnił od programu PiS-u.Przed wyborami udało się tylko stworzyć koncepcję z widocznym przesunięciem wektorów czego dowodem jest ogromna rola Boniego.Po drugie aby dobrze napisać ustawę trzeba mieć całe zaplecze rządowe z licznymi danymi pomocnymi w policzeniu chociażby skutków reformy.

odpowiedzi (0)

skomentuj