Menu Region

J. Kaczyński: PO Trybunałem Stanu spycha winę za brak...

J. Kaczyński: PO Trybunałem Stanu spycha winę za brak inwestorów dla stoczni

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

1Komentarz Prześlij Drukuj
Jarosław Kaczyński uważa, że zapowiedzi PO, dotyczące ewentualnego postawienia go przed Trybunałem Stanu, są związane z lękiem Platformy przed odpowiedzialnością za upadek polskich stoczni. Dziś władze Platformy Obywatelskiej zdecydują, czy skierują wniosek o postawienie byłego premiera przed Trybunałem za domniemane zaniedbania przy prywatyzacji polskich stoczni.
Prezes PiS, który był gościem porannych Sygnałów Dnia ocenia, że plany PO, dotyczące skierowania wniosku doTrybunału Stanu, mogą być próbą ratowania opinii, gdyż to właśnie dopiero za rządów Platformy stoczniom zagroził upadek.

Jarosław Kaczyński podkreślił, że za swoich rządów Prawo i Sprawiedliwość włożyło wiele wysiłku w pomyślną prywatyzację polskich stoczni i szukanie inwestorów. Jak dodał, pod koniec rządów PiS wiele wskazywało na to, że prywatyzacja przynajmniej dwóch stoczni powiedzie się. Według Jarosława Kaczyńskiego winę za brak decyzji w sprawie stoczni ponosi między innymi minister skarbu Aleksander Grad z PO, który powinien był natychmiast po objęciu resortu kontynuować działania swojego poprzednika Wojciecha Jasińskiego z PiS dotyczące ratowania stoczni.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

1

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

stocznie

+8 / -4

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

elaryszard (gość)  •

a jakie to działania miał kontynuować pan Grad, skoro żadnych działań nie było ?

odpowiedzi (0)

skomentuj