Menu Region

Manifestacja "Solidarności" przebiegła spokojnie

Manifestacja "Solidarności" przebiegła spokojnie

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Manifestacja "Solidarności" w Warszawie przebiegła spokojnie. Rzecznik stołecznej policji, nadkomisarz Marcin Szyndler, powiedział, że w czasie manifestacji wydarzył się tylko jeden incydent. Rzucona przez związkowców petarda raniła jednego z protestujących. Po interwencji pogotowia został on zwolniony do domu.
Związkowcy przeszli z Placu Piłsudskiego pod Kancelarię Premiera. Cała trasa była zabezpieczona przez policję. Nadkomisarz powiedział, że była to największa w tym roku manifestacja w Warszawie. Mimo to przebiegła spokojnie, a jej zabezpieczenie było wzorowe - podkreślił Marcin Szyndler.

Związkowcy twierdzili, że w stolicy było ich około 30 tysięcy. Marcin Szyndler mówi jednak, że protestujących było około 18 tysięcy. Taką liczbę ustalono na podstawie liczby pojazdów, które przywiozły związkowców, oraz obserwacji manifestacji.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się