Menu Region

Chlebowski nie przyjął whisky od Palikota

Chlebowski nie przyjął whisky od Palikota

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

2Komentarze Prześlij Drukuj
Szef Klubu Parlamentarnego PO Zbigniew Chlebowski nie przyjął whisky od posła Palikota. Czterolitrowa butla tego alkoholu była nagrodą, którą na początku sierpnia przyznał mu szef komisji Przyjazne Państwo. Janusz Palikot zwołał w czasie wakacji posiedzenie komisji i podsumował jej dokonania. Pluszowymi "palikotami" wyróżnił wówczas tych, którzy jego zdaniem blokują mu prace.
- Nie akceptuję wielu Twoich zachowań i wypowiedzi - napisał Zbigniew Chlebowski w liście do posła Palikota. Zalecił mu by zamiast happeningów aktywniej pracował nad zwalczaniem bubli prawnych, które na co dzień dokuczają obywatelom i przedsiębiorcom.

Zbigniew Chlebowski zaznaczył, że nie jest smakoszem Johnie Walkera. - Tym bardziej, że jest tylko czerwony a więc z tej najniższej półki - wyjaśnił dalej. W programie najbliższego posiedzenia Sejmu jest rozpatrzenie kilkunastu projektów zmian w ustawach, które przygotowała komisja Przyjazne Państwo.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

2

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Interesujące

+7 / -4

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

maruti (gość)  •

A małżonka Pana Posła Chlebowskiego pracuje w Spółce Skarbu Państwa od XI 2007 roku :) Dla zainteresowanych link do strony sejmowej Chlebowskiego z wypisem z rejestru korzyści:
http://orka.sejm.gov.pl/rkor6.nsf/($All)/CDAEA30B1A7F128CC12573A800377B75/$File/RK6.041.pdf?OpenElement

odpowiedzi (0)

skomentuj