Menu Region

Kurski o polskim sporcie i igrzyskach w Pekinie

Kurski o polskim sporcie i igrzyskach w Pekinie

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Poseł PiS Jacek Kurski uważa, że występ polskich sportowców w Pekinie był bardzo słaby. Gość Sygnałów Dnia w Programie Pierwszym Polskiego Radia podkreślił, że gdyby nie ostatni medal Mai Włoszczowskiej w kolarstwie, to nie udałoby się nawet wyrównać wyniku z poprzednich Igrzysk w Atenach.
Zdaniem Jacka Kurskiego polepszenie tych wyników będzie możliwe tylko wtedy, gdy uprawianie sportu zostanie w naszym kraju upowszechnione. Według gościa radiowej Jedynki należy zwiększyć liczbę godzin wychowania fizycznego w szkołach.

Jacek Kurski powiedział, że do tegorocznych igrzysk nie miał serca były one bowiem - w jego przekonaniu - triumfem zła, hipokryzji oraz bierności Zachodu. Chodzi o brak poszanowania dla praw człowieka i puste obietnice światowych liderów - wyjaśnił polityk PiS. Jego zdaniem Rosja poszła Chinom na rękę wkraczając do Gruzji i odwracając uwagę Zachodu na przykład od kwestii Tybetu.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się