Menu Region

Boruc, Dudka i Majewski wyrzuceni z kadry Leo

Boruc, Dudka i Majewski wyrzuceni z kadry Leo

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Krzysztof Srogosz, Paweł Drażba

Prześlij Drukuj
Piłkarzom zarzucono, że pili alkohol po meczu. Wszyscy gracze zaprzeczają pomówieniom.
Ta wiadomość zelektryzowała wczoraj całą piłkarską Polskę. Trzej czołowi zawodnicy kadry - Artur Boruc, Dariusz Dudka i Radosław Majewski - zostali zawieszeni w prawach reprezentanta na czas nieokreślony.

- Selekcjoner podjął właśnie taką decyzję w konsekwencji niedopuszczalnego i nieodpowiedzialnego zachowania po meczu towarzyskim z Ukrainą we Lwowie - powiedziała dość enigmatycznie rzecznik prasowy kadry Marta Alf.

Wymienieni piłkarze po środowym sparingu mieli uczestniczyć w libacji alkoholowej. Beenhakker kategorycznie zakazał piłkarzom opuszczania hotelu Opera i picia piwa, na co wcześniej przeważnie po meczach zezwalał.

I wymieniona trójka wprawdzie do miasta nie ruszyła, ale podobno wstąpiła jednak do pokoju, w którym mieszkali polscy dziennikarze telewizyjni. Z taką informacją miał zadzwonić wczoraj rano do prezesa PZPN Michała Listkiewicza sam selekcjoner Leo Beenhakker. - Prezes i zarząd PZPN zasugerowali Beenhakkerowi, by zawodnicy zostali wykluczeni z kadry. Sprawą zajmie się także Wydział Dyscypliny - mówił po południu rzecznik PZPN Zbigniew Koźmiński.

1 3 »

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się