Polska » Aktywni i spelnieni na emeryturze?

Aktywni i spelnieni na emeryturze?

Data dodania: 2011-03-02 09:17:09 ▪ Ostatnia aktualizacja: 2011-03-02 09:21:48

Artykuł sponsorowany

PrześlijDrukuj
Mniejsza czcionka Większa czcionka
Aktywni i spelnieni na emeryturze?

Wielu polskim emerytom czas jesieni życia kojarzy się z krzyżówką lub tamborkiem do wyszywania, kolejkami do lekarza w państwowej przychodzi, dylematami finansowymi przy aptecznej kasie…

My jako dzieci lub wnuki z przykrością patrzymy na ten stan, wspominając wycieczki roześmianych sąsiadów zza granicy którzy emeryturę spędzają na zwiedzaniu świata i aktywnym relaksie. Niestety, nie zawsze jesteśmy w stanie pomóc gotówkowo. Jeśli wsparcie stricte finansowe nie wchodzi w grę - to oprócz poświęcenia naszej uwagi warto poszukać w imieniu seniora wiarygodnej instytucji pożyczkowej. Dzięki niej nasi najbliżsi podniosą standard codziennego życia. Warunek jest jeden: rata musi być naprawdę minimalna.

Można zasugerować kredyt w banku, który będzie spłacać się stopniowo - jednakże w ostatnim czasie (jeśli chodzi o kryterium niskiej raty) na zdecydowane prowadzenie wysuwają się instytucje pozabankowe. Jest wśród nich kilku rynkowych liderów, którzy przygotowali indywidualne oferty dla emerytów i rencistów, biorąc pod uwagę realną sytuację budżetową polskich seniorów.

Dobra Pożyczka to firma, której można zaufać. Proponuje ona stabilne oprocentowanie 2,99%* w skali roku. Istnieje na rynku od 2002r., stawiając na dynamiczny rozwój sieci placówek, najwyższą jakość obsługi Klienta oraz sukcesywne umacnianie pozycji na rynku. Dodatkowy atut korzystania z oferty Dobrej Pożyczki Gotówkowej http://pozyczkadlazadluzonych.pl/dobra-pozyczka-gotowkowa/ stanowi profesjonalna pomoc Doradcy Finansowego w przygotowaniu niezbędnych dokumentów. Miesięczna rata jest niemalże nieodczuwalna dla budżetu seniora, a otrzymana gotówka przyniesie wiele radości i znaczną poprawę komfortu codzienności. Nasz senior będzie mógł realizować swoje pasje, zobaczyć nowe miejsca (chociażby Mazury), skorzystać z prywatnej rehabilitacji. Dodatkowy zastrzyk gotówki pomoże poczuć mu się pewniej i bezpieczniej.

Dobra pożyczka forum 2010, będące źródłem praktycznej wiedzy dotyczącej pozyskiwania pieniędzy z zewnętrznych źródeł także poleca skorzystanie z oferty PKF Skarbiec (szczególnie propozycji dedykowanej Emerytom). Jest to bardzo ważna - gdyż obiektywna informacja dla wszystkich planujących zaciągnąć pożyczkę. Nie tylko oficjalna strona internetowa, ale także niezależne serwisy i fora tematyczne dot.
"jesieni życia" podkreślają korzyści Dobrej Pożyczki

Polskim seniorom nie brakuje wigoru, radości i pomysłowości - brakuje im jedynie środków na bardziej kolorowe życie. Dobra Pożyczka dostrzega te potrzeby.

Zainteresowanych szczegółami dotyczącymi Dobrej Pożyczki zapraszamy na dobra pozyczka forum. Do dyspozycji pozostaje także infolinia dla Klientów Indywidualnych: 801 003 160** i Instytucjonalnych: 608 921 608** Firma posiada 34 oddziały zlokalizowane w całej Polsce - warto odwiedzić jeden z nich i zapoznać się ze szczegółami propozycji.

Skarbiec posiada 34 oddziały zlokalizowane w całej Polsce. Zapraszamy!

szczecin.dobrapozyczka.com.pl/
tel. 91 359 40 53
tel. 91 359 40 54
tel.kom. 666 855 970
Budynek “P.Ż.M."
ul. Plac Rodła 8, VII piętro, pok. 707
70-419 SZCZECIN
biuro.szczecin@dobrapozyczka.com.pl


*RRSP dla przyjętych założeń wynosi 7,08%.
**Koszt połączenia wg stawki operatora.
Niniejszy artykuł nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.


Rozrywka

Polska

  • Czytaj nas na iPhone oraz iPad
  • Czytaj nas na Androidzie
  • Czytaj nas na pozostałych telefonach
  • Rozrywka NMEkstraklasa LiveZobacz inne aplikacje

Aktualne wydanie:

"Polska", piątek 25.05.2012

Kup e-wydanie

Prenumerata:

Informacje: 22 201 41 01
Zamówienia z Warszawy bezpośrednio u dystrybutorów:
Ruch SA: 22 581-98-06/24
Kolporter SA: 22 355- 04- 71/73/74/77
GLM: 22 649-41-61 lub 22 649-40-80
e-wydania: www.prasa24.pl; www.e-gazety.pl, www.e-kiosk.pl

Zamów prenumeratę

Reklama:

Polskapresse Sp. z o.o. Oddział Biuro Reklamy w Warszawie

Wiktor Pilarczyk tel. 022 201 41 00

ul. Domaniewska 41
02-672 Warszawa
tel. 22 201-41-00
fax 22 201-41-99
e-mail: reklama.warszawa@polskapresse.pl

Zamów reklamę

Kontakt z redakcją:

ul. Domaniewska 41 (budynek Saturn, II piętro)
02-672 Warszawa
tel. 022 201 42 00, 022 201 42 01
faks 022 201 42 01
redakcja@polskatimes.pl

Napisz do nas

Zapisz się do Newslettera

Reklama

Reklama

Polskapresse sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie PolskaTimes.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.