Menu Region

Rosyjski admirał: Tarczę "zneutralizujemy wszelkimi...

Rosyjski admirał: Tarczę "zneutralizujemy wszelkimi dostępnymi sposobami"

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Rosyjska flota na Bałtyku będzie zmuszona podjąć szereg działań w celu zniwelowania niebezpieczeństwa, jakie stanowi dla Rosji tarcza antyrakietowa. Tak uważa były dowódca Floty Bałtyckiej, admirał Władimir Wałujew.
Admirał przewiduje, że Flota Bałtycka odegra - jak się wyraził -"niepoślednią rolę" w neutralizacji zagrożenia. Jego zdaniem dojdzie do "jakościowego wzmocnienia" sił Floty oraz wojsk obrony powietrznej i sił lotniczych. - System bazowania floty na terytorium obwodu kaliningradzkiego pozwala na wzmocnienie jej potencjału, także o nowe rodzaje broni- podkreślił rosyjski wojskowy.

Według admirała, miejsce lokalizacji tarczy będzie określone jako podstawowy obiekt dla neutralizacji "wszelkimi dostępnymi sposobami i środkami". Dodatkowo na rosyjskim celowniku znajdą się, jego zdaniem, nowe obiekty, które będą służyły zabezpieczeniu pracy amerykańskiej tarczy. Chodzi tu na przykład o kompleksy energetyczne.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się