Menu Region

Nocny Maraton Filmowy „Igrzyska Śmierci” w kinach Helios!

Nocny Maraton Filmowy „Igrzyska Śmierci” w kinach Helios!

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Artykuł sponsorowany

Prześlij Drukuj
Nocny Maraton Filmowy „Igrzyska Śmierci” w kinach Helios! Nocny Maraton Filmowy „Igrzyska Śmierci” w kinach Helios!
W piątek, 21 listopada w kinach sieci Helios w Piotrkowie Trybunalskim, Łodzi oraz Bełchatowie odbędzie się długo wyczekiwany przez Fanów serii – Nocny Maraton Filmowy „Igrzyska Śmierci” z trzema częściami jednego z największych kinowych hitów ostatnich lat i nowej, wielkiej popkulturowej sagi!
Będzie to absolutnie niezwykła noc z ekranizacjami bestsellerowej serii powieści autorstwa Suzanne Collins – „Igrzyska Śmierci”. Seria ta stała się również jednym z największych kinowych hitów ostatnich lat.

Kina Helios zagrają wszystkie trzy części filmu, w tym najbardziej oczekiwaną premierę jesieni – „Igrzyska Śmierci: Kosogłos cz.1”. Na ekranach gwiazdorska obsada, zapierające dech efekty specjalne i ogromny ładunek emocji, który mimo bezsennej nocy, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli nikomu zasnąć.

NMF „Igrzyska Śmierci” rozpocznie się w piątek, 21 listopada o godzinie 22.30, a zakończy o 6:00 następnego dnia. W programie zaprezentowane zostaną następujące tytuły: „Igrzyska śmierci”, „Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia” oraz premierowo „Igrzyska śmierci: Kosoglos cz.1”!

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju
w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon jest ważny tylko
w czasie Maratonu. Bilety na te wydarzenia można nabywać bezpośrednio w kasach kin lub za pośrednictwem strony internetowej helios.pl. W przypadku NMF nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsc. Nie obowiązują również kupony specjalne, vouchery i zaproszenia.

Szczegółowe informacje, zapowiedzi oraz aktualności dotyczące cyklu Nocne Maratony Filmowe we wszystkich kinach sieci Helios w Polsce śledzić można także w serwisie Facebook pod adresem: www.facebook.com/NocneMaratonyFilmowe