Menu Region

Kibic w kapciach

Kibic w kapciach

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Paolo River

Prześlij Drukuj
Jeżeli śledzić telewizję, to na gwiazdę wyrastać zaczyna nobliwy Andrzej Person. To senator, więc ma mnóstwo wolnego czasu.
Zwłaszcza od kiedy marszałek Komorowski zlikwidował kolegom z parlamentu zagraniczne wycieczki.
Person jest Riverowi świetnie znany. Pięknie pisał w nieistniejących już "Razem" i "Sportowcu" o Bońku, o Grubbie i innych wielkich polskich mistrzach. Kiedyś nawet wydrukował Rivera, przez co, niestety, zmarnował mu życie. Bo trzeba było na lekarza, a nie na pismaka się uczyć!

No, ale Person tym od wielu Polaków się różnił, że zawsze chciał robić sport, a nie tylko o nim gadać. Wziął się na przykład za karierę siostrzenicy Rivera, robiąc z niej sprinterkę. Niestety, dla pannicy, jej uda szybko osiągnęły wymiary przęseł mostu - zatem czujnie dała nogę ze stadionu. No to Person, całkiem niezrażony porażką, wychował własnego syna na reprezentacyjnego golfistę!

O igrzyskach Andrzej mówi najrozsądniej ze wszystkich. Że mamy sportowców, ale nie mamy sportu. Powód? Chyba mamy też za mało Personów.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się