Menu Region

XXVIII Festiwal Zdrowia, Wróżb i Niezwykłości - 7-9...

XXVIII Festiwal Zdrowia, Wróżb i Niezwykłości - 7-9 listopada 2014 r. - Hala Expo Łódź

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Artykuł sponsorowany

Prześlij Drukuj
W dniach 7 – 9 listopada 2014 łódzka Hala Expo przy al. Politechniki 4 zmieni się w centrum medycyny naturalnej i niezwykłości. Przez trzy dni królować tu będą bioenergoterapeuci, kręgarze, psychotronicy, masażyści, producenci naturalnej żywności i preparatów prozdrowotnych. Nie zabraknie nowości.
Swój udział zapowiedzieli już naturoterapeuci z całego kraju oraz z zagranicy. Na swoich stoiskach mieszkańcy krajów azjatyckich będą przekonywać do akupunktury i irydologii. Natomiast stoiska pełne ziół i preparatów, które poprawiają wygląd skóry, przyspieszają gojenie ran czy nawet odmładzają będą zachęcały do zakupów. Jak co roku wystawcy zaoferują orientalne napary i pitne miody. Można również zakupić unikatową biżuterię.

W Expo będzie można nie tylko poznać smak leczniczych herbatek, ale i udać się na relaksujący masaż. Fotele masujące przeznaczone są zarówno do biur, jak i domu. Wygodnie się na nich pracuje, a w wolnej chwili odpoczywa.

Festiwal to nie tylko stoiska wystawiennicze. Przez trzy dni (piątek, sobota i niedziela), odbywać się będą wykłady i prelekcje uczestników festiwalu.

Z okazji tegorocznego Festiwalu ukaże się również specjalny, okolicznościowy numer "Expressu Ilustrowanego - festiwalowego". Otrzyma go każdy, kto przyjdzie na XXVIII Festiwal Zdrowia i Niezwykłości.

A w tym numerze: szczegółowe godziny i tematy wykładów, propozycje do "Złotego Promienia" zgłoszone przez samych wystawców oraz lista gości tegorocznego Festiwalu.

Festiwal będzie można odwiedzić:
piątek w godz. 11-18
oraz sobota godz. 10-18 i niedziela w godz. 10-17.