Menu Region

Jeszcze dziś zaczną się wypłaty odszkodowań dla...

Jeszcze dziś zaczną się wypłaty odszkodowań dla poszkodowanych przez wichurę

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
PZU ma jeszcze dzisiaj rozpocząć wypłaty zaliczek odszkodowań swoim klientom poszkodowanym podczas weekendowych wichur.
Wiceprezes PZU Rafał Stankiewicz poinformował, że zarząd ubezpieczyciela podjął decyzję o uruchomieniu specjalnych środków w celu jak najszybszej likwidacji szkód. Liczba szkód jest bardzo duża, szczególnie wielu poszkodowanych zgłosiło się do PZU dzisiaj. Zarejestrowano w tej sprawie 33 tysiące połączeń do call-center.

Wypłaty odszkodowań powinny być dokonane w ciągu 7 dni, ale wiceprezes PZU zapowiedział, że pełne oszacowanie konkretnych szkód może potrwać dłużej. Stankiewicz nie chciał podać w jakiej wysokości będą wypłacane zaliczki poszkodowanym. Wyjaśnił, że najwięcej szkód dotyczyło budynków i pojazdów w województwach: śląskim, opolskim i łódzkim.

Wiceprezes PZU zachęcał do samodzielnego dokumentowania szkód, czyli fotografowania i opisywania zniszczeń, ewentualnie szukania świadków oraz do rozpoczynania napraw bez czekania na przyjście likwidatora PZU.

Placówki PZU będą dzisiaj czynne do 20.00.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się