Menu Region

Moskwa oskarża o niesportowe zachowanie Legię

Moskwa oskarża o niesportowe zachowanie Legię

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Władze rosyjskiego klubu "Moskwa" zarzucają kibicom i zawodnikom warszawskiej Legii brak sportowego zachowania się podczas wczorajszego meczu w Warszawie.
"Większość kibiców przyszła na mecz rundy eliminacyjnej rozgrywek o Puchar UEFA nie po to, by cieszyć się z futbolu, a najwyraźniej po to, by wykrzykiwać antyrosyjskie hasła, poczynając od słowa i kończąc innymi słowami" - powiedział telewizji "Wiesti-24" Maksim Motin, jeden z dyrektorów klubu.

Dyrektor klubu jako przykład podał incydent, gdy rosyjski zawodnik wybił piłkę na aut, by dać możliwość zatamowania krwi cieknącej z nosa u drugiego rosyjskiego zawodnika. Tu z kolei doszło do - zdaniem dyrektora klubu - do niesportowego zachowania zawodników Legii".

"Jest takie pojęcie jak fair play - drużyna przeciwna powinna zwrócić nam piłkę, ale zamiast tego kontynuowali atak i nie postępowali jak mężczyźni" - dodał Maksim Motin.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się