Menu Region

Zamach na Putina, atak Iluminatów... Zestrzelony samolot...

Zamach na Putina, atak Iluminatów... Zestrzelony samolot Malaysia Airlines i teorie spiskowe

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Sylwia Arlak

2Komentarze Prześlij Drukuj
Jeszcze dopalały się szczątki boeinga 777 zestrzelonego nad wschodnią Ukrainą, śledczy nie dotarli na miejsce katastrofy, a już pojawiły się fantastyczne teorie spiskowe wskazujące winnych tego dramatu.
1/7

Niektórzy twierdzą, że atak przeprowadzili Iluminaci, którzy mają plan wywoływania trzeciej wojny światowej. Zwolennicy tej teorii zwracają uwagę na powiązania samolotu z liczbą siedem

(© AP Photo/Lai Seng Sin)

  • Dla wielu internautów najbardziej prawdopodobny scenariusz to taki, w którym atak na malezyjskiego boeinga miał odwrócić wzrok świata od ataku lądowego Izraela na Gazę
  • Czy MH17 może być tym samym samolotem malezyjskich linii lotniczych, który zaginął w marcu? To jedna z teorii spiskowych
Może minąć dużo czasu, zanim dowiemy się, co było przyczyną katastrofy malezyjskiego boienga 777, który runął w obwodzie donieckim na wschodzie Ukrainy 17 lipca ok. godziny 16. Tym bardziej że jak dotąd donieccy separatyści nie dopuszczają ukraińskich ekspertów do miejsca katastrofy.

To stwarza jeszcze większe pole do popisu dla wszystkich snujących teorie spiskowe. Czy ten, kto zestrzelił MH17, rzeczywiście próbował zamordować Władimira Putina?


Prawdziwą gorączkę wywołał raport przedstawiony przez stację Russia Today, który twierdził, że boeing 777 leciał niemal dokładnie taką samą trasą jak samolot prezydenta Putina, tyle że ten drugi 40 minut później.

Cytowane z kolei przez agencję Interfax źródła zajmujące się tym wątkiem podają: - Mogę powiedzieć, że samolot Putina i malezyjski boeing przecinały się w tym samym miejscu. A dokładnie w którym?

- To było blisko od Warszawy - na wysokości 10 100 m. Na takiej wysokości leciały mniej więcej w tym czasie oba samoloty .
Podkreśla się również, że samolot prezydenta Putina nosi kolory - czerwone i niebieskie znaki, zadziwiająco podobne do tych, które są widoczne też na maszynach linii Malaysian Airlines.

W ciągu kilku minut po ukazaniu raportu Twitter został zalany przez oburzone komentarze świadczące o tym, że uwierzono, że faktycznie była to nieudana próba zamachu. Niektórzy nawet poszli w swych przewidywaniach dalej, twierdząc, że to prezydent USA Barack Obama nakazał agentom CIA przeprowadzić rzekomy zamach.

Wielu ludzi na Twitterze oskarżało też z jakichś bliżej nieznanych powodów o zamach na prezydenta Rosji bankową dynastię, rodzinę niemieckich Żydów Rothschild. - Rodzina Rothschildów próbowała zabić Putina, ale pomyłkowo uderzyła w inny samolot.

A może w rzeczywistości tragedia samolotu jest nikczemnym dziełem okultystycznego tajnego stowarzyszenia Iluminatów?

Illuminati to sekretna grupa bogatych ludzi, którzy chcą, żeby na świecie był tylko jeden rząd, którym oni będą rządzili. Kandydatem numer 1 do odegrania roli światowego rządu jest Grupa Bilderberga. Czy to możliwe, że właśnie oni odpowiadają za śmierć 298 osób?

Wielu w sieci twierdziło, że Illuminati przeprowadzili atak jako część swojego długoletniego planu wywoływania trzeciej wojny światowej, a tym samym ustanowienie nowego porządku świata... głównie z powodu powiązań samolotu z liczbą siedem.

Wiele współczesnych teorii spiskowych bazuje na tym, że wydarzenia na świecie są kontrolowane i manipulowane właśnie przez Iluminatów, skrytej społeczności, która działa od bardzo dawna, a która ma być odpowiedzialna m.in. za bitwę pod Waterloo, rewolucję francuską i zamach na prezydenta Johna F. Kennedy'ego.

Pojawiły się nawet sugestie, że grupa ta jest w rzeczywistości partią komunistyczną chcącą stworzyć nowy porządek świata przez infiltrację hollywoodzkiego przemysłu filmowego.
1 »
2

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Dezinformacje !

+12 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

 •

Nie ufam obu stronom a prawdy nie dowiemy sie nigdy.

odpowiedzi (0)

skomentuj

UFO zrobiło sztuczną mgłę

+3 / -16

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

spokojny  •

Przestańcie rozsiewać ploty z pisemek typu „Mity i kity“ albo „Fikcje i mikcje“.
Za chwilę dowiem się, że „UFO zrobiło sztuczną mgłę i dobijało ludzi z kałasza”.

odpowiedzi (0)

skomentuj