Ważne
  Hiszpańska niania małego księcia George'a. Kim jest Maria...

  Hiszpańska niania małego księcia George'a. Kim jest Maria Teresa Turrion Borrallo? [ZDJĘCIA + VIDEO]

  Anna Przybyll

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Maria Teresa Turrion Borrallo z małym księciem Georgem
  1/6
  przejdź do galerii

  Maria Teresa Turrion Borrallo z małym księciem Georgem ©Tim Rooke/REX Shutterstock/EAST NEWS

  Fotoreporterzy nie odstępują na krok księżnej Kate, księcia Williama oraz ich syna George'a, który odbywa z nimi podróż na antypody. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się też Maria Teresa Turrion Borrallo, niania małego księcia.
  Poznał świat 43-letnią Hiszpankę dzięki zdjęciom, które zrobiono w Wellington. 7 kwietnia księżna Kate, książę William i ich synek George przyjechali do Nowej Zelandii. Księżna Kate - ubrana w czerwony płaszcz do kolan, z toczkiem w tym samym kolorze na głowie i w czarnych szpilkach - wyszła z samolotu, niosąc na rękach ośmiomiesięcznego George'a. Chłopczyk ubrany był w kremowy sweterek i krótkie spodenki. Podczas powitania na płycie lotniska ciekawie rozglądał się dookoła mimo opóźnionego lądowania i wietrznej pogody. William miał na sobie czarny garnitur i dobrany do tego śliwkowy krawat.


  Źródło: CNN Newsource/x-news


  Z samolotu wysiadła też nowa opiekunka prawnuka królowej Elżbiety, Maria Teresa Turrion Borrallo. I to ona wzbudziła największe zainteresowanie fotoreporterów. Ubrana w białą bluzkę, czarny żakiet i spódnicę w pepitkę sięgającą kolan. Średniej długości brązowe włosy spięte w koński ogon, w uszach małe kolczyki, na środkowym palcu prawej dłoni złoty pierścionek. Styl profesjonalny i wyjątkowo skromny.

  Program podróży Williama i Kate do Nowej Zelandii i Australii uwzględnia obecność małego księcia. Będzie on towarzyszył rodzicom w kilku oficjalnych uroczystościach. W większość dni program kończy się po południu, aby młodzi rodzice mieli czas dla potomka. Gdy para książęca będzie zajęta oficjalnymi obowiązkami, opiekę nad księciem będzie sprawować Maria. Objazd po antypodach potrwa do 25 kwietnia.

  O królewskiej niani wiadomo niewiele. - Prosimy, aby przestrzegać prywatności Marii jako pracownika domu królewskiego, a także jej rodziny i przyjaciół - apelował rzecznik pałacu po przyjęciu jej do pracy. - Nie będziemy podawać szczegółów na temat Marii i jej zatrudnienia, z wyjątkiem tego, że książę i księżna są oczywiście zachwyceni, że [Maria] zdecydowała się dołączyć do nich - dodał rzecznik. Niania księcia George'a deklarowała od zawsze chęć pozostania panną, nie marzyła też o własnym potomstwie

  Pewne jest, że od marca panna Borrallo mieszka wraz z królewską rodziną w apartamencie 1a w pałacu Kensington. Według źródła zbliżonego do pałacu jest "absolutnie oddana rodzinie". Często jest widywana na spacerze z George'em w wózku firmy Silver Cross w sąsiadujących z rezydencją ogrodach Kensington.

  Jak ustaliły brytyjskie media, Maria Teresa pochodzi z zamożnej katolickiej rodziny. O ślubie jej rodziców w 1967 r. donosiła nawet jedna z hiszpańskich gazet. Ona sama, jak i trójka jej rodzeństwa, przyszła na świat w Madrycie. Nastoletnie lata spędziła natomiast w Palenci, mieście w północnej Hiszpanii, w regionie Kastylia i León, liczącym blisko 82 tys. ludności. Cieniem na życiorysie niani syna księżnej Kate i księcia Williama są jej przedawnione oszustwa podatkowe

  Maria od najmłodszych lat chciała zajmować się opieką nad dziećmi. Co dziwne, zawsze deklarowała też niechęć do wyjścia za mąż i wykluczała możliwość posiadania potomstwa. Nikt, kto pamięta ją z okresu szkolnego, nie przypomina sobie adoratora w jej otoczeniu.

  - Nie nosiła krótkich spódniczek i nie chodziła na imprezy - wyznał jeden z jej sąsiadów. Inny znajomy z Palenci powiedział, że prowadziła się tak moralnie i tak bardzo różniła się od innych dziewcząt, że wiele osób uważało ją za naturalną kandydatkę do klasztoru. Stąd w szkole miała przydomek "Santa", czyli święta.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Nie przegap

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama