Polscy siatkarze pokonali Niemców 3:0

Aktualności

IAR

Polscy siatkarze wygrali 3:0 z Niemcami w swoim pierwszym meczu turnieju olimpijskiego. Podopieczni trenera Raula Lozano wygrali pierwszego seta 25-17, w drugim, bardzo zaciętym, pokonali rywali 33-31, a w trzecim secie padł rezultat 25-20 dla Polaków.
Zwycięstwo przyszło "biało-czerwonym" nadspodziewanie łatwo. Niemcy nawiązali walkę jedynie w drugim, bardzo zaciętym secie. W końcówce obie drużyny miały po kilka piłek meczowych, ostatecznie jednak lepsi okazali się Polacy. W trzecim secie nasi siatkarze kontrolowali grę i spokojnie doprowadzili do końca meczu.

W innych meczach naszej grupy Rosja pokonała Serbię 3-1, a Brazylia łatwo uporała się z Egiptem 3-0.

Przeczytaj relację z drugiego dnia Igrzysk Olimpijskich.