Menu Region

Dzieci sfilmowały dzięcięcy seks. Film trafił do internetu

Dzieci sfilmowały dzięcięcy seks. Film trafił do internetu

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

22Komentarze Prześlij Drukuj
Film z nagraniem seksu gimnazjalistów znalazł się w internecie i wędrował po komórkach Film z nagraniem seksu gimnazjalistów znalazł się w internecie i wędrował po komórkach

Film z nagraniem seksu gimnazjalistów znalazł się w internecie i wędrował po komórkach (© Grzegorz Dembiński)

Do sieci internetowej trafiło nagranie, na którym 13-letnia uczennica jednego z kaliskich gimnazjów uprawia seks ze swoim kolegą. Sprawę bada teraz policja i sąd rodzinny. Sprawa wyszła na jaw dopiero teraz, choć wydarzenia miały miejsce podczas minionych wakacji. To właśnie wtedy doszło do gorszących scen. Spółkowaniu pary nastolatków przyglądali się ich koleżanki i koledzy.
Sprawa wyszła na jaw dopiero teraz, choć wydarzenia miały miejsce podczas minionych wakacji. To właśnie wtedy doszło do gorszących scen. Spółkowaniu pary nastolatków przyglądali się ich koleżanki i koledzy. Jedna z dziewcząt wszystko zarejestrowała telefonem komórkowym. Film - jako sensacja towarzyska - od dłuższego czasu krążył w internecie. Był też rozpowszechniany wśród kaliskich uczniów za pośrednictwem telefonów komórkowych.
Bomba wybuchła, gdy o filmie dowiedziała się dyrekcja Gimnazjum nr 9 w Kaliszu. Do dyrektorki przyszli uczniowie wzburzeni treścią telefonicznej "przesyłki" i zaprezentowali jej nagranie.

- To, co zobaczyłam, wywołało prawdziwy szok. Włosy stanęły mi dęba - mówi Małgorzata Jackowska, dyrektorka Gimnazjum nr 9 im. Jana Pawła II w Kaliszu. - Nasza reakcja była błyskawiczna.
Już po chwili w szkole pojawili się policjanci, którzy zabezpieczyli film. Niedługo potem zatrzymano także głównych bohaterów wakacyjnej "zgrywy". Mają od 13 do 16 lat. Policja nie udzielajednak na razie na ten temat żadnych bliższych informacji. W wyjaśnienie sprawy zaangażowano cały sztab funkcjonariuszy.

- Wykonujemy czynności na polecenie sędziego rodzinnego - ucina rozmowę podkom. Bożena Majewska z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Sprawa jest bowiem niezwykle poważna. Jak ustaliliśmy, w grę wchodzą przestępstwa polegające na obcowaniu płciowym z osobą poniżej 15. roku życia oraz posiadaniu i rozpowszechnianiu treści pornograficznych z udziałem małoletnich.

- Wobec trojga nastolatków zastosowano tymczasowe zatrzymanie w schroniskach dla nieletnich - informuje nas Anna Kruk, wiceprezes Sądu Rejonowego w Kaliszu. - To coś w rodzaju tymczasowego aresztowania w przypadku dorosłych.

Jak się dowiedzieliśmy, wśród zatrzymanych jest nastolatka, która wszystko nagrała. Jedna osoba została oddana pod dozór kuratora. Policja ustaliła również nazwisko piątego nastolatka zamieszanego w sprawę nagrania. Jest nim chłopak, który puścił film w obieg. Podczas przesłuchania przyznał się do winy.

W Gimnazjum nr 9 odbyło się spotkanie z uczniami, podczas którego uczniowie zostali poinformowani przez policjantów o karnych konsekwencjach rozpowszechniania filmu.

1 »
18

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

sex z psem!?

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

szymon czarniak (gość)  •

Powariowali k***a mać co to ma być!? Sex!!!? Z!? Psem!!!!!!?!????? :/X_X

odpowiedzi (0)

skomentuj

swiat

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

nie ma sie co dziwic (gość)  •

A moje zdanie na ten temat jest taki ani politycy chodz ich nie lubie ani kosciol tylko dziecko wynosi z domu takie zeczy i kropka. Mieszkam w angli i tu jak uslyszalem ze 12 lat "dzieci" uprawiaja sex to bylo zdziwienie . Ja sam mialem 14 lat i mialem partnerke 17i jakos nie dziwilo nikogo z moich kolegow ze sobie popukam

odpowiedzi (0)

skomentuj

komentarz

+67 / -24

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Jacek (gość)  •

ci wszyscy durnie co obwiniaja innych tochyba sie wczoraj urodzili bo niech sobie wezna tylko historie rzymu to jest to samo i kto jest winny za historie PIS Platforma czy te durnie Palikota ktorzy nic nie umia i nic nie wiedza

odpowiedzi (0)

skomentuj

Palikot z wibratorem w tv, Owsiak-róbta co chceta

+90 / -72

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

,,,jedrek (gość)  •

przy takich normach, zachowanie dzieci nie dziwi,,

odpowiedzi (0)

skomentuj

to wina KK i PiS i solidarnosci -polskiej prawicy

+90 / -93

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Eurydyka (gość)  •

pederaści i pedofile z koscioła katolickiego i bandyci ideologiczni z PiS są wszystkiemu winni. To przez nich dzieci zmusza sie do oglądania krzyży w szkołach i zmęczone namolną katolicką propaganda muszą się odstresować oprawiając sex. Co im pozostaje poza sexem w kraju nędzy zniszczonym przez pederastów z KK PiS i solidarność.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Profesor psychologii - wątpię...

+111 / -108

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Lupus (gość)  •

Kolejna fachura naucza: "Tego typu zachowania przychodzą z zewnątrz." A może coś więcej pani prof., bo ja się domyślam, że to mogło nie być uwarunkowane genetycznie. "Z zewnątrz", czyli skąd? Z wirusami grypy, matka namówiła, było w podręczniku do geografii? Więcej przenikliwości pani prof.! Już w komentarzach poniżej padają jaśniejsze wypowiedzi i wskazania. Czyżby pani prof. mogłaby być łatwo zastąpiona na swej katedrze przez komentatorów i stałoby się to bez jakiegokolwiek uszczerbku dla polskiej nauki, a wręcz z potężną korzyścią? Obawiam się, że właśnie tak jest. Psychologów, socjologów, politologów należałoby wysłać do kopania kartofli, bo to ciućmy silące się na puste, pozbawione jakiejkolwiek treści i sensu analizy. Pani prof. sezon już ma się ku końcowi, ale może jeszcze się pani załapie zrobić coś pożytecznego.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Jacy oburzeni

+144 / -119

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Widukind (gość)  •

dziennikarze, policjanci, nauczyciele .. I zaraz zamykają. .. A jak dotyczyło to Polańskiego to nic się stało, to dawno było, przecież artyści mają prawo. O zakłamani którzy rzucają kamieniem . Lecz największym sk......synem jest ten który upublicznił film.

odpowiedzi (0)

skomentuj

gdzie są rodzice

+123 / -151

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

kole (gość)  •

to mają być przyszłe matki i przyszli ojcowie.Dlaczego tego sie nie piętnuje,Wszędzie jest pokazywany kult ciała i młodości .Teraz nastolatkowie chcą być traktowani jak dorośli i tak się zachowują.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Komentarz

+169 / -127

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Marian (gość)  •

Denerwują mnie te wypowiedzi ,,że bark im wychowania seksualnego"... te nastolatki są o wiele bardziej teraz obeznane w sprawach seksu niż np jakaś stara nauczycielka w szkole... taka jest prawda, dobrze wiedzą co robią a robią to dlatego bo lubią. Ta dziewczyna to widocznie zwykła szmata co lubi się puszczać, proponuje wsadzić ją do burdelu jak dorośnie, przynajmniej będzie miała wymarzoną robotę.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Działanie policji to porażka

+156 / -154

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Chl (gość)  •

Chcą dodatkowo karać dzieci, które same sobie zrobiły krzywdę? Ciekawe na podstawie jakiego paragrafu? Czy prawo już nie obowiązuje?

odpowiedzi (0)

skomentuj
1 »