Menu Region

Wyszukiwarka grobów - nowa usługa warszawskich cmentarzy

Wyszukiwarka grobów - nowa usługa warszawskich cmentarzy

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

1Komentarz Prześlij Drukuj
Wyszukiwarka grobów - nowa usługa warszawskich cmentarzy

Cmentarz powązkowski. (© Fot. Andrzej Wiktor/Polskapresse)

Dzięki internetowym wyszukiwarkom możemy bez problemu odnaleźć groby swoich bliskich bez wychodzenia z domu - większość warszawskich cmentarzy komunalnych oferuje internetowe wyszukiwanie grobów.
Internetowe wyszukiwarki nie są jeszcze kompletne ze względu na braki w dokumentacji, ale Zarząd Cmentarzy Komunalnych informuje, że w najbliższym czasie zostaną uzupełnione.

Do tej pory pełną internetową wyszukiwarkę ma Cmentarz Południowy i Wojskowe Powązki. Na Cmentarzu Północnym trwa wprowadzanie danych, a Komitet Opieki nad Starymi Powązkami chce przed Wszystkimi Świętymi wprowadzić informacje o zabytkowych pomnikach.
Natomiast Cmentarz Bródnowski oferuje tylko telefoniczną informację.

Miejsce pochówku naszych zmarłych krewnych możemy znaleźć na stronie cmentarzekomunalne.com.pl. Grobu można szukać wpisując nazwisko, imię lub datę śmierci osoby zmarłej.

Po odnalezieniu kwatery naszych bliskich jesteśmy przekierowywani na stronę z mapą cmentarza gdzie wyświetlana jest najbliższa droga do nagrobka. Po naciśnięciu na wskazywany punkt otrzymamy przybliżony widok kwatery. Na cmentarzach są również "infokioski", w których można sprawdzić te same informacje, co w internecie.

ez
www.zw.com.pl
Reklama
1

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Pytanie

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

stary (gość)  •

Jak znaleźć tą wyszukiwarkę?

odpowiedzi (0)

skomentuj
Reklama
Reklama