Menu Region

Są chętni na organizację imprez na nowym Stadionie Narodowym

Są chętni na organizację imprez na nowym Stadionie Narodowym

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
"Życie Warszawy" pisze, że są już firmy, które chciałyby organizować wielkie imprezy rozrywkowe czy biznesowe na Stadionie Narodowym.
Kierownik do spraw systemu zarządzania Stadionem Narodowym w Narodowym Centrum Sportu Łukasz Wysocki mówi dziennikowi, że jest w kontakcie z organizatorami największych imprez komercyjnych na świecie.

Według niego niemal na pewno jeszcze przed Euro 2012 odbędą się na płycie stadionu przy rondzie Waszyngtona dwie imprezy motoryzacyjne: show Monster Jam (konkurencje rozgrywane na autorsko skonstruowanych autach) i Race of the Champions (wyścigi na specjalnie skonstruowanych torach). Szykuje się też wielka impreza muzyczna "Sensation", na której słucha się muzyki, tańczy, ogląda pokazy choreograficzne i laserowe.

"Życie Warszawy" pisze, że na Stadionie Narodowym po Euro 2012 nie będzie grała na stałe żadna drużyna piłkarska. Już teraz trzeba więc myśleć, jak nim zarządzać, by nie był deficytowy i państwo do niego nie dokładało.
Więcej na ten temat - w "Życiu Warszawy".

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się