Menu Region

Kinowy pojedynek na miłość

Kinowy pojedynek na miłość

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Magdalena Rigamonti

Prześlij Drukuj
W przyszłym roku czeka nas batalia o widzów, którzy będą musieli wybrać między dwoma superprodukcjami. Tomasz Konecki i Andrzej Saramonowicz, których film "Lejdis" obejrzało już ponad 2,5 mln widzów, przygotowują fabułę "Idealny facet dla mojej dziewczyny".
Twórcy szacują, że ich nowy przebój przyciągnie do kin ponad dwa miliony widzów. Drugi hit to komedyjka z Piotrem Adamczykiem, któremu partnerować będzie Anna Cieślak. O filmie, który wyprodukuje telewizja TVN, nie wiadomo nic ponadto. Ma jednak szanse na co najmniej milion widzów.

Skąd tak twarde dane? - Od ponad dwóch lat swoiste robimy badania rynku. Nasz filmowy eksperyment zatytułowany "Testosteron" zobaczyło w zeszłym roku 1,4 mln widzów, a tej wiosny wprowadziliśmy w obieg "Lejdis". Mamy więc prawo sądzić, że nasz kolejny film, którego premierę zaplanowaliśmy na 30 stycznia, potwórzy sukces.

Zwłaszcza, że ze scenariusza jestem bardzo zadowolony i obsadę mamy znakomitą - opowiada Andrzej Saramonowicz, producent i autor scenariusza "Idealnego faceta...". Telewizja TVN też może już liczyć przyszłoroczne zyski.

Wiosenny hit zatytułowany "Nie kłam kochanie" z 36-letnim Adamczykiem w roli głównej przyciągnął do kin prawie 1,5 miliona kinomanów. Producenci doskonale wiedzą, że wabikiem był Adamczyk. I to z jego powodu masy bedą szturmować kina tuż przed Walentynkami. Bo film będzie opowiadał oczywiście o miłości. - Nasza fabuła też będzie o miłości, a w zasadzie o jej poszukiwaniu - tłumaczy Tomasz Konecki, reżyser "Idealnego faceta...". 

Zdjęcia do tych produkcji jeszcze się nie rozpoczęły. Jednak ekipy filmowe już są dawno skompletowane, bo start obu tych projektów zaplanowano na początek sierpnia. Za pięć dni w Częstochowie filmowcy pod wodzą Koneckiego przyłączą się do pielgrzymów zmierzających na Jasną Górę. Tam zabawią kilka dni, po czym przeniosą się do Warszawy.
1 »

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się