Menu Region

Przesłuchanie świadka ws. wypadku Geremka za tydzień

Przesłuchanie świadka ws. wypadku Geremka za tydzień

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Dopiero w połowie przyszłego tygodnia zostanie przesłuchany kluczowy świadek w sprawie śmiertelnego wypadku profesora Bronisława Geremka - dowiedziało się Radio Merkury.
Mężczyzna jechał samochodem, z którym zderzyło się auto, prowadzone przez Geremka. Świadek był jednak w bardzo poważnym stanie i nie można go było przesłuchać. W sobotę wyszedł ze szpitala. - Właśnie ze względu na to, że często musi być u lekarza, udało się ustalić termin przesłuchania dopiero na przyszły tydzień - powiedział Radiu Merkury prokurator Jacek Derda z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu. Przesłuchanie odbędzie się w domu świadka.

Także do dziś miała trafić do prokuratury ostateczna opinia lekarzy z Zakładu Medycyny Sądowej, dzięki której będzie można ostatecznie wykluczyć bądź potwierdzić, że przyczyną zjechania na przeciwległy pas jezdni, mógł być np. zawał serca. Jednak nie wiadomo, czy biegłym uda się dotrzymać dzisiejszego terminu.

Profesor Bronisław Geremek zginął w wypadku 13-go lipca. Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, prowadzone przez niego auto zjechało na przeciwległy pas jezdni i zderzyło się z furgonetką.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się