Menu Region

Pielgrzymki na Jasną Górę w internecie

Pielgrzymki na Jasną Górę w internecie

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
31 pielgrzymek pieszych, zmierzających na Jasną Górę, można w tym roku śledzić w internecie. Pod adresem www.e-pielgrzymka.pl działa także portal społecznościowy, który tworzą sami pielgrzymi.
Witryna zawiera również Wirtualną Mapę Pielgrzymek, galerie MMS-ów oraz fotografii wykonanych przez użytkowników strony, informator oraz elektroniczną listę pielgrzymów. W czasie wędrówki pątnicy będą mogli wysyłać MMS-y do specjalnie przygotowanej galerii, powstającej w czasie pielgrzymki, zaś po pielgrzymce będą mogli załadować zdjęcia z aparatów cyfrowych do własnych galerii w serwisie.

Jutro w Warszawie rozpoczynają się zapisy na tegoroczną, dwudziestą ósmą już Warszawską Akademicką Pielgrzymkę Metropolitalną.
Także ją można śledzić w internecie. Pielgrzymka - pod hasłem "Dziękujmy Bogu" - wyruszy na Jasną Górę 5-go sierpnia, a dojdzie 14 sierpnia. Szczegółowe informacje na temat 28 Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymki Metropolitalnej, można znaleźć na stronie internetowej www.wapm.waw.pl. Zapisy na pielgrzymkę będą prowadzone w krużgankach rektoratu świętej Anny od 31 lipca do 4 sierpnia w godzinach 9.00-19.30. Do udziału w pielgrzymce szczególnie zaproszona jest młodzież studencka i inne osoby związane z duszpasterstwem akademickim.

Na stronie internetowej www.rolkowa.pl można natomiast znaleźć informacje na temat 6 Pielgrzymki na Rolkach. Jej uczestnicy w cztery dni przejadą 270 kilometrów z Warszawy do Częstochowy, aby 26 sierpnia wziąć udział w uroczystości Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze. Na stronie znajdują się szczegółowe informacje, jakie rolki nadają się na pielgrzymkę i co należy oprócz nich zabrać na wyprawę do Częstochowy.

Wszyscy, którzy nie mogą sami pielgrzymować, mogą odbyć pielgrzymkę duchową. Szczegóły na stronie internetowej internetowej www.wapm.waw.pl.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się