Menu Region

Francja: Ostatnie posiedzenie rządu przed wakacjami

Francja: Ostatnie posiedzenie rządu przed wakacjami

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Francuski rząd odbył pod przewodnictwem prezydenta Sarkozy'ego ostatnie posiedzenie przed wakacyjną przerwą. Wszyscy ministrowie otrzymali upominek od małżonki szefa państwa.
Na ostatnim przed wakacjami posiedzeniu rządu w Pałacu Elizejskim omawiano między innymi temat przyszłej ustawy o więziennictwie, a także kwestię umożliwienia jak największej liczbie obywateli Francji posiadania własnego mieszkania.

Zaraz po zakończeniu posiedzenia prezydent Sarkozy zaprosił ministrów i sekretarzy stanu na mały poczęstunek. Życzył im udanych wakacji. Każdy członek rządu wychodził z Pałacu Elizejskiego z upominkiem od Carli Bruni - z jej najnowszą płytą z odręczną dedykacją piosenkarki.

Nicolas Sarkozy i jego żona spędzą urlop na południu Francji. Jednak nie wszyscy ministrowie mogą już rozpocząć wakacje. Odpowiedzialny za rolnictwo Michel Barnier wrócił do Genewy na negocjacje Światowej Organizacji Handlu. Sekretarz stanu do spraw europejskich Jean-Pierre Jouyet przygotowuje natomiast spotkanie między Unią Europejską a krajami Azji Środkowej.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się