Menu Region

PO bezsilne, Klub Lewica wstrzyma się od głosu ws. ustawy...

PO bezsilne, Klub Lewica wstrzyma się od głosu ws. ustawy medialnej

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

1Komentarz Prześlij Drukuj
PO nie udało się przekonać Klubu Lewica, który podtrzymał decyzję o wstrzymaniu się od głosu podczas głosowania nad wetem prezydenta do ustawy medialnej. Poinformował o tym szef SLD Grzegorz Napieralski.
Głosowanie w tej sprawie ma się odbyć pod koniec trwającego bloku głosowań, najprawdopodobniej po północy. Wstrzymanie się od głosu przez posłów Lewicy oznacza, że nowelizacja ustawy medialnej, przyjęta wcześniej przez parlament, zostanie ostatecznie odrzucona.

W Sejmie zakończyło się spotkanie przedstawicieli Platformy Obywatelskiej z SLD na temat weta prezydenta do ustawy medialnej. Ze strony Lewicy w rozmowach wzięli udział członkowie zespołu negocjacyjnego, w którego skład weszli Grzegorz Napieralski, Jolanta-Szymanek-Deresz, Marek Wikiński i Jerzy Wenderlich. PO reprezentowali między innymi szef klubu Zbigniew Chlebowski oraz jego zastępca Grzegorz Dolniak. Jednym z warunków Lewicy było przesunięcie na wrzesień terminu głosowania nad prezydenckim wetem do ustawy medialnej.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

1

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

veto

+18 / -13

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

janusz (gość)  •

Kto sie Pis-u tyka ten za chwile znika!

odpowiedzi (0)

skomentuj