Menu Region

Podróżnicze ABC Jacka Pałkiewicza

Podróżnicze ABC Jacka Pałkiewicza

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Marek Świrkowicz

Prześlij Drukuj
Jacek Pałkiewicz to jeden z nielicznych podróżników twardzieli starej daty, którzy nad szklaneczkę whisky w biznesklasie przedkładają emocjonujące zmagania z żywiołami, robactwem i własnymi słabościami w najbardziej zakazanych rejonach świata.
Nasz dyżurny eksplorator ma na koncie m.in. przeprawę szalupą przez Atlantyk, dotarcie do syberyjskiego bieguna zimna, a nawet (uznane oficjalnie przez rząd peruwiański) odkrycie źródeł Amazonki.

A teraz, po latach działalności na własny rachunek, postanowił podzielić się tajnikami swego warsztatu z szeroką publicznością.

Efektem tych zabiegów jest "Sztuka podróżowania" (od dziś w księgarniach), imponujące kompendium globtroterskiej wiedzy uzupełnione o zbiór wskazówek praktycznych. W sam raz dla wszystkich, którzy akurat planują wakacyjne eskapady.

Jacek Pałkiewicz, "Sztuka podróżowania", Zysk i S-ka, cena 39,90 zł

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się