Menu Region

Wysoce prawdopodobne, że były minister sportu opuści dziś...

Wysoce prawdopodobne, że były minister sportu opuści dziś areszt

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Wszystko wskazuje na to, że były minister sportu Tomasz Lipiec opuści dziś areszt śledczy. Do sądu wpłynęła już kaucja, ale władze aresztu czekają na pisemne potwierdzenie decyzji.
Kierownik aresztu śledczego na Białołęce Krzysztof Warnowski zapewnia, że jeśli do aresztu wpłyną odpowiednie dokumenty, były minister zostanie zwolniony jeszcze dziś. Na razie decyzja o zwolnieniu Lipca z aresztu nie dotarła do aresztu.

Obrońca Tomasza Lipca, mecenas Magdalena Bentkowska jest przekonana, że sąd zdąży doręczyć decyzję jeszcze dziś i władze więzienia zdążą dopełnić wszystkich formalności związanych z procedurą zwolnienia. Gdyby dokumenty nie dotarły przed godziną 16.00, Tomasz Lipiec spędzi w warszawskim areszcie jeszcze co najmniej dwa dni.

Tomasz Lipiec jest jednym z oskarżonych w sprawie korupcji w Centralnym Ośrodku Sportu. Od chwili zatrzymania w przez przez CBA w październiku ubiegłego roku przebywa w areszcie. Wczoraj, sąd w Warszawie zdecydował o uchyleniu aresztu wobec byłego ministra sportu Tomasza Lipca, pod warunkiem wpłacenia kaucji wysokości 80 tysięcy złotych.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się