Menu Region

Era daje internet na kartę

Era daje internet na kartę

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Tomasz Dąbrowski

Prześlij Drukuj
Od poniedziałku sieć Era GSM wprowadza do sprzedaży 25-złotowe startery pre-paidowe, które umożliwiają korzystanie z szerokopasmowego mobilnego internetu, zwanego w Erze blueconnect.
Tym samym Era dogoniła Plus GSM i Orange, które już od dawna oferują dostęp do internetu bez umowy abonamentowej.

Era może mieć jednak pewną przewagę nad konkurencją. Operator dysponuje bowiem największą w Polsce liczbą hotspotów. Większość z ponad 400 punktów mieści się w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach - w galeriach handlowych, restauracjach McDonald's, Pizza Hut, Coffee Heaven, hotelach i na lotniskach. Teraz każdy, kto ma środki na koncie blueconnect starter, w tych wszystkich miejscach skorzysta z internetu bezpłatnie.

Oferta Ery to bardzo dobre rozwiązanie szczególnie na urlopowy wyjazd. Młodzież nie- mogąca się rozstać z komputerem może teraz spokojnie ruszać na wakacje bez obaw, że wyjazd oznacza odcięcie od internetu.

To również okazja dla biznesmenów przyjeżdżających na krótko do Polski. Nie muszą oni z Erą podpisywać umowy abonamentowej, żeby mieć dostęp do sieci.

W blueconnect starter minuta połączenia do krajowych sieci stacjonarnych i komórkowych kosztuje jedynie 77 gr, podczas gdy w obecnym na rynku od 2005 r. iPlus simdata to 1,20 zł. Oprócz samej karty prepaidowej Era oferuje także nowoczesny modem. Za USB Option iCON 225 trzeba zapłacić 399 zł. W cenie zawarty jest starter o wartości 50 zł.

Era nie daje wprawdzie możliwości wykorzystania starej karty z Tak Taka poprzez zmianę na taryfę "data" (tak jak w Orange), ale wkrótce podstawowy cennik może zostać uzupełniony o lepsze ceny w pakietach.

Zanosi się na ostrą konkurencję, bo rywale Ery będą musieli poprawić swoje oferty.
 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się