Menu Region

Nie potrzebowałem Karnowskiego na wspólnika

Nie potrzebowałem Karnowskiego na wspólnika

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska
Prześlij Drukuj
Karnowski ma sztab specjalistów od PR, który mu doradza - mówi Sławomir Julke w rozmowie z Lechem Parellem i Piotrem Weltrowskim.

Jacek Karnowski twierdzi, że chciał tylko wejść z Panem w legalny biznes.

Ale ja nie potrzebowałem do tego żadnego wspólnika. Miałem na to środki. Zresztą jeśli ktoś chce robić legalny biznes, nie musi tego omawiać na ulicy. I po co mi jeszcze jakiegoś kolegę do drugiego mieszkania wsadzał? A o co chodzi z tą mamą Karnowskiego? On chciał dla mamy kupić mieszkanie? Na piątym piętrze? W kamienicy bez windy, dla emerytki?

Jakoś nie kwapił się Pan, żeby szybko złożyć doniesienie. Nagranie leżało od marca do lipca.
Panowie, finalizowałem dwie transakcje warte kilkanaście milionów złotych. I nie mogłem sobie pozwolić na to, żeby coś pokrzyżowało moje plany. Wybaczcie, ale nie mogłem ryzykować dorobku mojego życia. Pod koniec czerwca dokończyłem drugą transakcję i wtedy od razu złożyłem zawiadomienie.

Potem jeszcze nagrywał Pan premiera.
To jest bzdura. Miałem dyktafon , ale rozmowa z premierem nie została nagrana. Po prostu podszedłem do premiera, poinformowałem, odszedłem.

W czerwcu przyjął Pan poparcie Karnowskiego przy wyborach na przewodniczącego Młodych Konserwatystów.
Powiem tak. Młodzi chcieli wtedy nadać tytuł honorowego członka stowarzyszenia Jackowi Karnowskiemu. Przekonałem ich, żeby tego nie robili. Być może nawet niektórzy zostali przeze mnie poinformowani, żeby przestali ślepo wierzyć w Jacka? Być może niektórzy dowiedzieli się ode mnie, że warto zmienić pracę? Proszę więc do mnie nie mieć pretensji.

Jacek Karnowski wspomniał po wyjściu z siedziby prokuratury o pańskich mocodawcach. Ma ich Pan?
Nie ma żadnych mocodawców. Przesłuchanie Karnowskiego to jest fakt medialny. On poszedł niewzywany, nikt z nim nie rozmawiał, prokurator go nie przyjął. Karnowski ma sztab specjalistów od PR, który mu doradza.

Wszyscy zadają to pytanie: skąd Pan ma pieniądze?

Nie przesadzajcie. Jest wielu rówieśników bogatszych ode mnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się