Menu Region

Wdowczyk trenuje z tylnego siedzenia

Wdowczyk trenuje z tylnego siedzenia

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Rafał Romaniuk

Prześlij Drukuj
Wczoraj poinformowaliśmy, że podejrzany o ustawianie meczów Korony Kielce Dariusz Wdowczyk wraca do pracy. Okazuje się, że będzie... konsultantem
- To nieprawda - zastrzega Zbigniew Sznajder, prezes klubu z Góry Kalwarii. Zaraz jednak dodaje: - Nie zatrudniliśmy pana Wdowczyka w charakterze szkoleniowca pierwszego zespołu. Będzie konsultantem, który pomoże w przy- gotowaniu naszego zespołu do rozgrywek.

Nikt nie ma jednak wątpliwości, że to Wdowczyk będzie prowadził treningi i ustalał skład zespołu. Piłkarze Korony, którzy boją się wypowiadać pod nazwiskiem, by nie zrazić do siebie nowego szkoleniowca, nie mają wątpliwości, że za wszystko odpowiada "Wdowiec". Podczas zgrupowania w Pęcławiu, gdzie drużyna przygotowuje się do rozgrywek, Wdowczyk prowadzi zajęcia.

Działacze z Góry Kalwarii nie widzą nic niemoralnego w zatrudnieniu byłego trenera Legii i Polonii, któremu prokuratura zarzuca, że w sezonie 2003/2004 brał udział w kupowaniu kilku meczów Korony Kielce.

- Nie rozmawiałem z panem Wdowczykiem nawet minuty. O tym, że będzie u nas pracował, zdecydował pan Sławomir Malicki, główny sponsor klubu. Ma do tego prawo, bo bez niego klubu nie stać byłoby na utrzymanie seniorskiej drużyny - tłumaczy Sznajder.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się