Menu Region

Interaktywna sztuka kochania

Interaktywna sztuka kochania

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Lucjan Strzyga

Prześlij Drukuj
"Czy seks jest nieprzyzwoity? Tylko, jeśli uprawia się go we właściwy sposób" - twierdził Woody Allen w swoim filmowym kompendium erotycznym "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale boicie się zapytać" (1972).
Przez 26 lat był to najważniejszy, obok prastarej "Kamasutry" i nieco młodszej "Sztuki kochania" Michaliny Wisłockiej, poradnik pomagający urozmaicić łóżkowe harce.

Od dziś ten trójkąt zmieni się w kwintet erotyczny, bo do sklepów wreszcie trafia DVD ze światowym hitem, filmem "Interaktywny miłosny przewodnik". Dzieło Roberta Page?a uznane zostało przez brytyjski dziennik "The Guardian" za najlepszy sposób odkrywania ukrytych żądz.
I nic dziwnego, bo brytyjski reżyser poprosił o pomoc psychologów i seksuologów. Dzięki nim bestsellerowy przewodnik jest nie tylko zbiorem akrobatycznych pozycji miłosnych, ale przede wszystkim solidnym instruktażem poruszania się na łóżkowych mieliznach.

Dowiemy się zatem, jak budować zmysłowy nastrój, ile czasu prowadzić grę wstępną oraz w jaki sposób pozbyć się zahamowań i erotycznych kompleksów. Wszystko filmowane tak, by można było poznać perspektywę partnerki i partnera.

A w bonusie ciekawostki: symulacja stosunku w technice 3D oraz gratka dla voyeurystów: bogaty materiał zza kulis filmu.
 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się