Menu Region

Szczecin: Wyprzedaż mienia wojskowego

Szczecin: Wyprzedaż mienia wojskowego

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Wojskowa Agencja Mieszkaniowa w Szczecinie sprzedaje mieszkania, lokale użytkowe, grunty i udziały w drogach. WAM na przetarg wystawiła 44 nieruchomości.
W ustnym przetargu nieograniczonym można kupić między innymi 75-metrowe mieszkanie. Cena wywoławcza to 50 tysięcy złotych.W przypadku mieszkania 60-metrowego przetarg rozpoczyna się od kwoty 35 tysięcy złotych.

Środki finansowe uzyskane ze sprzedaży nieruchomości zbędnych wojsku agencja przeznacza na inwestycje związane z zabezpieczeniem zakwaterowania żołnierzy zawodowych.
Na przełomie stycznia i lutego w Oddziałach Terenowych Agencji Mienia Wojskowego ruszy wielka wyprzedaż żywności pochodzącej z zasobów armii.

Do kupienia będzie ponad 1800 ton produktów spożywczych. Wśród nich cukier, pieczywo, konserwy mięsne i rybne, makaron, ryż, fasola i herbata.

Zapasy będą wystawione na sprzedaż w związku ze zmianami wprowadzonymi w armii. Od stycznia wojskowe stołówki przestały istnieć, a każdy żołnierz do pracy musi przynosić sobie kanapki z domu.
 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się