Menu Region

Zamiast o Zającu mówił o Tusku

Zamiast o Zającu mówił o Tusku

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska
Prześlij Drukuj
- Pół roku rządów PO to nieudolność, niewywiązywanie się z obietnic wyborczych i brak patriotyzmu - tak Jarosław Kaczyński ocenił rząd Donalda Tuska podczas rady politycznej PiS w Krośnie.
- Pół roku rządów PO to nieudolność, niewywiązywanie się z obietnic wyborczych i brak patriotyzmu - tak Jarosław Kaczyński ocenił rząd Donalda Tuska podczas rady politycznej PiS w Krośnie. Pretekstem do ataku było partyjne spotkanie, mające udzielić poparcia posłowi PiS Stanisławowi Zającowi, kandydującemu do Senatu w wyborach uzupełniających na Podkarpaciu. Do obsadzenia jest mandat po zmarłym 21 marca senatorze PiS Andrzeju Mazurkiewiczu.

- Mamy do czynienia z bezradnością, jeśli chodzi o działania pozytywne - perorował Kaczyński. Jego zdaniem rząd Tuska wykazuje się sprawnością jedynie w "wymianie kadr w administracji", w powrocie do "polityki kłaniania się w pas" i "klientyzmu" w polityce zagranicznej i wymiarze sprawiedliwości.

Dostało się również nowo przygotowanej przez rząd ustawie metropolitarnej. - Traci na tym Przemyśl, Sanok, Komańcza, Krosno, cała ta ziemia na tym traci - uznał prezes PiS.

- Ten styl, machanie rękami, Jarosław Kaczyński sprawia wrażenie przegranego dyktatora - tak Stefan Niesiołowski (PO) skomentował w TVN 24 słowa szefa PiS.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się