Menu Region

Pawlak: Dla Ziobry najważniejsze są interesy partyjne

Pawlak: Dla Ziobry najważniejsze są interesy partyjne

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Wicepremier Waldemar Pawlak uważa, że były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro przedłożył interesy partyjne nad interes państwa.
W ten sposób polityk skomentował sprawę udostępnienia prezesowi PiS akt śledztwa w sprawie mafii paliwowej. Waldemar Pawlak uważa, że ówczesny minister sprawiedliwości powinien wykorzystać te informacje i wszcząć odpowiednie postępowanie.

Udostępnianie ich Jarosławowi Kaczyńskiemu było niepotrzebne - dodał wicepremier. Jego zdaniem, ta sytuacja była przykładem tego, jak politycy mieszają porządek partyjny z interesem państwa.

Ponadto, Waldemar Pawlak uważa, że porozumienie z Amerykanami w sprawie tarczy byłoby bardzo korzystne dla globalnego bezpieczeństwa. Prezes PSL powiedział, że Polska powinna uczyć się od Amerykanów umiejętności prowadzenia negocjacji.

Polityk zaznaczył, że polski rząd musi w sprawie tarczy przeprowadzić rzeczową analizę, co będzie korzystne dla interesów Polski i prowadzić negocjacje, mając to na uwadze.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się