Menu Region

Piotr Szczepanik doceniony we Lwowie

Piotr Szczepanik doceniony we Lwowie

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
We Lwowie trwa koncert "Lata z Radiem". Jedną z gwiazd tego wydarzenia jest Piotr Szczepanik. Jego piosenki zrobiły ogromne wrażenie na starszej części publiczności.
Autor takich przebojów jak "Żółte kalendarze" i "Kormorany" przyznał, że reakcje publiczności były bardzo emocjonalne i spontaniczne. Piotr Szczepanik wyjaśnił, że jego utwory bardzo często kojarzą się słuchaczom z szczęśliwymi chwilami z młodości.

Artysta powiedział, w repertuarze który wykonuje są utwory, które śpiewa z ogromną przyjemnością. Piotr Szczepanik tłumaczył, że może to być spowodowane faktem, że niektórych piosenek nie wykonywał przez prawie ćwierć wieku.

Piotr Szczepanik powiedział, że - choć jego repertuar jest znany od lat - stara się nie popaść w rutynę. Inspirację piosenkarz czerpie z kontaktu z publicznością. Piotr Szczepanik powiedział, że bez dobrego kontaktu i szacunku wobec widowni nie ma sensu aby artysta wychodził na scenę.

Koncert zakończy się około północy naszego czasu. Cykl koncertów "Lata z Radiem" potrwa do ostatniego dnia wakacji.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się