Menu Region

Były wrocławski senator PiS przesłuchiwany

Były wrocławski senator PiS przesłuchiwany

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
We wrocławskiej prokuraturze trwają przesłuchania Jarosława Ch., byłego senatora PiS z Opolszczyzny oraz jednego z szefów Siemens Networks Radomira G. - dowiedziało się nieoifcjalnie Radio Wrocław. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani wczoraj przez CBA pod zarzutem korupcji.
Dzisiaj mają być im postawione zarzuty korupcji. Po zakończeniu przesłuchań śledczy zadecydują także o ewentualnych środkach zapobiegawczych. Prokuratura i CBA nie udzielają na razie żadnych informacji na ten temat. Nieoficjalnie Radio Wrocław dowiedziało się, że CBA zatrzymało także prawnika, który był pośrednikiem między politykiem a biznesmenem. Ta sprawa to jeden z wątków wyłączonych ze słynnej afery gruntowej.

Jarosław Ch. był jednym z najmłodszych senatorów PiS poprzedniej kadencji. Głośno było o nim gdy wyszło na jaw, że proponował Sandrze Lewandowskiej opuszczenie Samoobrony i przejście do PiS. Radomir G. oprócz pracy w firmie Siemens Networks zasiada także w Fundacji Wspierania Rozwoju Radiokomunikacji i Technik Multimedialnych.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się