Menu Region

Umowa komunikacyjna Gorzowa z Berlinem

Umowa komunikacyjna Gorzowa z Berlinem

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

1Komentarz Prześlij Drukuj
Osoby podróżujące z jednodniowym biletem relacji Gorzów-Berlin-Gorzów będą mogły bezpłatnie korzystać przez cały dzień z komunikacji miejskiej w Berlinie. Takie same przywileje w Gorzowie będą miały osoby legitymujące się biletem zakupionym w Berlinie.
Dzisiaj w Gorzowie podpisano porozumienie w tej sprawie. Zdaniem szefa Wydziału Integracji Europejskiej Urzędu Miasta w Gorzowie, Jacka Jeremicza, porozumienie niesie ze sobą same korzyści.

Prezes Związku Komunikacyjnego Berlina i Brandenburgii Hans Werner Franz docenia znaczenie porozumienia także dla strony niemieckiej. Franz zwraca uwagę, że usprawnienie komunikacji na linii Chorzów - Berlin w połączeniu z odpowiednią promocją, może przyciągnąć do polskiego miasta więcej niemieckich turystów. Niemcy wydali już nawet mapkę, na której zaznaczono chorzowskie atrakcje turystyczne.

Porozumienie podpisano na rok, z możliwością jego przedłużenia na czas nieokreślony.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

1

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

byki

+3 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Szelban (gość)  •

ale byki walicie w artykule
najpierw Gorzów później Chorzów
co za cep to redagował a drugi cep zaakceptował do publikacji?

odpowiedzi (0)

skomentuj