Data dodania: 2009-09-09 08:22:23 ▪ Ostatnia aktualizacja: 2009-09-10 10:26:13
Prezydent Lech Kaczyński (© Wojciech Barczyński/Polskapresse)
Na 24 godziny przed przylotem do Polski Władimira Putina Lech Kaczyński chciał, by Donald Tusk odwołał wizytę premiera Rosji - dowiedziała się "Polska".
do Brandnewa: (gość), 09.09.09, 21:48:54
TYM BARDZIEJ, ŻE JEST NASTĘPNA ZADYMA Z UDZIAŁEM L.KACZYŃSKIEGO:"Kuzyn prezydenta Jan Maria Tomaszewski od dwóch i pół roku jest zatrudniony w najpotężniejszej spółce skarbu państwa w Polsce - poinformował na swoich stronach internetowych "Wprost". Trafił tam za prezesury Piotra Kownackiego, do niedawna jednego z najbliższych współpracowników głowy państwa. Jego wynagrodzenie wynosi ok. 10 tys. zł. Według rozmówców "Wprost" w Orlenie, posada może być fikcyjna." - więcej informacji znajdziesz na Wirtualnej.
odpowiedzi (0)
skomentujBrandnew (gość), 09.09.09, 20:24:39
Anonimowy informator z kancelari Szatynki pewnie znów splunął ,a Wy znów lizecie jego jad i go rozsiewacie. Juz sie wyjasniło - nic takiego LK nie powiedział (wszędzie o tym piszą) - czy którys jest na tyle porządny (nie przez PO) aby odwołać co tutaj napisał? Nie stać Was zapewne na to!
odpowiedzi (0)
skomentujmisiaczek (gość), 09.09.09, 19:09:38
... już nie ma sondy prezydenckiej, jest piłkarska. ALE O ZAPRZECZENIU KANCELARII ANI SŁOWA. "POLSKI" NIE INTERESUJE TEŻ WCALE PRZECIEKI NA NAJWYŻSZYM (PREMIEROWSKIM) SZCZEBLU - bo przeciek do was? (nawet jeśli fałszywy?)
odpowiedzi (0)
skomentujspokojny 09.09.09, 16:42:33
Każdy ma prawo widzieć historię po swojemu. Fidel Castro ma swój punkt widzenia, Korea Północna ma swój, Sudan ma swój, Rosja też może mieć swój. Ale u nas, w Unii Europejskiej i naszej Polskiej Konstytucji mamy jasne i klarowne regulacje prawne i zdefiniowane wartości.
System komunistyczny jest uznany za zbrodniczy i mamy zakaz jego reklamowania, używania jego symboli czy gloryfikowania Armii Czerwonej albo superzbrodniarzy, takich jak Lenin czy Stalin i ich „dzieła”: ludobójstwa, milionów zakatowanych, zgładzownych w sowieckich obozach koncentracyjnych, zabitych głodem. Te regulacje i wartości są w naturalny sposów akceptowane przez Polskę i narody Unii Europejskiej.
Im szybciej zrozumie to Rosja tym lepiej dla niej. Propagandowe przestępstwa Rosji, wychwalające komunizm, należy bezwzględnie ścigać prawnie z mocy paragrafów polskich i europejskich a winnych natychmiast stawiać pod sądy i przykładnie karać.
odpowiedzi (0)
skomentujmisiaczek (gość), 09.09.09, 15:32:47
Czy "Polska" już się dowiedziała, że kancelaria Prezydenta zaprzecza? Skoro tak, to warto byłoby podać źródło tej informacji, bo chyba sama Pani tego nie zmyśliła? [druga kwestia to gra przeciekami/dezinformacją, dotyczącymi polityki zagranicznej, zwłaszcza na takim szczeblu] Rzetelnośc dziennikarska nakazywalaby wyjaśnić tę sprawę, chyba że celem "Polski" i Pani jest konkretny wynik w publikowanej obok sondy.
odpowiedzi (0)
skomentujmarszal80 (gość), 09.09.09, 14:03:58
Zapewne pani redaktor otrzymała tą informację z kancelarii premiera. Wiadomo jaki ta informacja będzie miała wydźwięk. Na pewno nie jest obliczona na prezentowanie naszej głowy państwa jak męża stanu. Ciekawe czy gdyby na tej uroczystości nie było premiera Putina czy jego wykład o historii miałby taki szeroki wydźwięk. Znamienne zresztą że w prasie rosyjskiej szeroko komentowano słowa premiera Tuska o tym iż żołnierze rosyjscy nie przynieśli nam wolności gdyż sami nie byli wolni niż ostre wystąpienie prezydenta. Widać wyraźnie że prezydent nie panuje nad swoimi emocjami i przedkłada je nad polską rację stanu. Prezydent już kiedyś zachorował na brzuszek rezygnując ze spotkania z przywódzcami Niemiec i Francji. Tu też zagrały emocje.
odpowiedzi (0)
skomentujDociekliwy (gość), 09.09.09, 12:46:55
Pani red. Wojciechowska, prosze uzupelnic artykul o nazwisko "jednego ze współpracowników premiera". Inaczej artykul jest niekompletny i troche malo wiarygodny.
Czyzby Gazeta Wroclawska zmienila status na - gazete ploteczkowa?
odpowiedzi (0)
skomentujInformacje: 22 201 41 01
Zamówienia z Warszawy bezpośrednio u dystrybutorów:
Ruch SA: 22 581-98-06/24
Kolporter SA: 22 355- 04- 71/73/74/77
GLM: 22 649-41-61 lub 22 649-40-80
e-wydania: www.prasa24.pl; www.e-gazety.pl, www.e-kiosk.pl
Polskapresse Sp. z o.o. Oddział Biuro Reklamy w Warszawie
Wiktor Pilarczyk tel. 022 201 41 00
ul. Domaniewska 41
02-672 Warszawa
tel. 22 201-41-00
fax 22 201-41-99
e-mail: reklama.warszawa@polskapresse.pl
Reklama
Reklama
Copyright © Polskapresse Sp. z o.o.
Realizacja serwisu: Gratka Technologie Sp. z o.o.
Polskapresse sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie PolskaTimes.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.