Menu Region

W sobotę oblężenie klasztoru w Lubiążu

W sobotę oblężenie klasztoru w Lubiążu

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Gazeta Wrocławska

Martyna Jurkiewicz

1Komentarz Prześlij Drukuj
Szturm murów klasztornych, występy gwiazd muzyki irlandzkiej, strzelanie z łuku, narty Bolka i kręcenie kołka.
To tylko część atrakcji, jakie czekają na uczestników drugiego już oblężenia starego zamku cystersów w Lubiążu. Impreza rozpocznie się w sobotę o 15 i potrwa do 21.30.

Poza oblężeniem, osoby, które odwiedzą Lubiąż, będą mogły wziąć udział w warsztatach średniowiecznych i przejechać się po okolicy starym cysterskim wozem. Na tych, którzy zgłodnieją, będą czekać liczne stragany z lokalnymi wyrobami. Nie zabraknie też tradycyjnego, cysterskiego chleba. Na zakończenie wystąpi Teatr Tancerzy Ognia AVATAR.
To legnicka grupa artystyczna zajmująca się dość nowym zjawiskiem w Polsce, jakim jest taniec z ogniem.
1

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Budy z chałturą

+5 / -6

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

cysterna (gość)  •

Żeby się dorwać do unijnych pieniędzy trzeba zrobić byle co za duże pieniądze, zrobić koło tego medialnego huku i oto mamy przepis jak dobrać się publicznych pieniędzy, do funduszu sołeckiego. Regionalna Izba Obrachunkowa we Wrocławiu powinna z dużą dokładnością sprawdzić dlaczego w taki sposób marnuje się publiczne środki. Jeszcze tydzień temu media były bombardowane informacją, że imprezy nie będzie, a tu w ostatniej chwili znaleziono sposób jak obejść przepisy żeby nie oddawać unijnej kasy, którą się wzięło i żeby uzasadnić dziurę w funduszu sołeckim. NIc z tego, ten numer nie z nami .......

odpowiedzi (0)

skomentuj