Menu Region

Zamachowski dostał gwiazdę w Alei Gwiazd

Zamachowski dostał gwiazdę w Alei Gwiazd

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Zbigniew Zamachowski ma od dzisiaj swoją gwiazdę w Łódzkiej Alei Gwiazd na ulicy Piotrkowskiej. Podczas uroczystości odsłonięcia, Zamachowskiemu towarzyszyli koledzy ze szkoły, przyjaciele a także wykładowcy.
Wykładowca i profesor łódzkiej filmówki Jan Machulski podkreśla, że Zamachowski był bardzo zdolnym studentem. Dodaje, że po ukończeniu szkoły Zamachowski bardzo szybko odnalazł się zarówno w filmie jak i w teatrze. Machulski zwraca uwagę na jego imponującą intuicję i środki aktorskie. Przyznaje też, że Zamachowski niekiedy jest lepszym aktorem niż on sam.

Bohater uroczystości zapewnia, że jeszcze długo nie dorówna swojemu byłemu mistrzowi. Dodaje, że dzisiejszy dzień to dla niego miła chwila refleksji na temat tego co zrobił w zawodzie.

Po uroczystości na ul. Piotrkowskiej jej uczestnicy pojechali do Brzezin. W rodzinnej miejscowości Zamachowskiego odsłonięto "mini gwiazdę" aktora.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się