PolskaTimes.pl - Dziennik Polska, aktualności, najnowsze informacje

Bijatyka na Magdzińskiego w Bydgoszczy. Są aresztowania, policja zapowiada kolejne zatrzymania

Na trzy miesiące do aresztu trafili trzej uczestnicy bójki na Magdzińskiego w Bydgoszczy. Jeden z uczestników usłyszał zarzut nielegalnego posiadania

KWP Bydgoszcz

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/4] Następne

Bijatyka na Magdzińskiego w Bydgoszczy. Areszt dla zatrzymanych [zdjęcia]

Na trzy miesiące do aresztu trafili trzej uczestnicy bójki na Magdzińskiego w Bydgoszczy. Jeden z uczestników usłyszał zarzut nielegalnego posiadania pistoletu oraz amunicji.

We wtorek rano bydgoscy kryminalni doprowadzili do sądu trzech mężczyzn podejrzanych o udział w sobotniej bójce przy ulicy Magdzińskiego w Bydgoszczy. Ten nie miał wątpliwości, co należy zrobić - aresztował ich na trzy miesiące.

Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się w sobotę, około godziny 22:40 na ulicy Magdzińskiego w Bydgoszczy. Wówczas pomiędzy grupą osób doszło do bójki.

- Mundurowi wylegitymowali kilkanaście osób. Zatrzymali trzy osoby, w tym dwóch mężczyzn, którzy odjechali z miejsca zdarzenia samochodem. Jeden z nich (40 l.) z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Natomiast 32-letni kierowca auta oraz 36-letni uczestnik zajścia trafili do policyjnego aresztu. W trakcie prowadzonego śledztwa kryminalni zabezpieczyli pistolet - informuje kom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.

W poniedziałek cała trójka została doprowadzona do prokuratury. Tam oskarżyciel przedstawił podejrzanym zarzut udziału w bójce. Dodatkowo 32-latek usłyszał zarzut dotyczący nielegalnego posiadania broni palnej oraz amunicji. Za to przestępstwo grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z bydgoskiej komendy zapowiadają kolejne zatrzymania. Sprawa ma charakter rozwojowy.


Pogoda na dzień + 2 kolejne dni (13 + 14-15.03.2018)

(TVN Meteo)

Polecamy