"The Voice of Poland" sezon 8. BITWY 1. Jakie zmiany czekają...

  "The Voice of Poland" sezon 8. BITWY 1. Jakie zmiany czekają nas w drugim etapie show?

  Telemagazyn.pl

  Telemagazyn.pl

  Aktualizacja:

  Telemagazyn.pl

  Ogromne emocje i zacięte, wokalne pojedynki. Rodziny kibicujące uczestnikom na ringu i prawdziwa loża sportowych komentatorów. Gorące krzesła oraz tajna broń Michała Szpaka, czyli… Marlena Szpak! To wszystko już od 7 października w jednym z najbardziej emocjonujących etapów "The Voice of Poland" – Bitwach!
  Spośród 48 wokalistów, którzy dotarli do etapu Bitew, do kolejnej fazy zmagań przejdzie zaledwie 28! Po każdym wokalnym pojedynku z ringu zejść może tylko jeden zwycięzca. Przegrany odpada z programu chyba że… któryś z Trenerów go ukradnie. Na tym jednak nie koniec emocji – "ukradziony" uczestnik trafia na tzw. gorące krzesło! Może na nim pozostać nawet na czas dwóch odcinków, by w ostatnim, kluczowym momencie odpaść albo przejść do kolejnego etapu!


  CZYTAJ WIĘCEJ O "THE VOICE OF POLAND"!

  W tej edycji "The Voice of Poland" rodziny i przyjaciele wokalistów biorących udział w rywalizacji nie będą im kibicować z back-stage’u, lecz bezpośrednio na scenie, w narożnikach muzycznego ringu.

  Maciej Musiał i Krzysztof "Jankes" Jankowski otrzymają nowe role – komentatorów sportowych rodem z prawdziwej gali boksu. Każdą kolejną Bitwę, poprzedzi przejście przez ring hostessy z tabliczką informującą o numerze Bitwy. Nie zabraknie też pojedynków Trenerów.

  Do niezwykle trudnego etapu Bitew, wokaliści trenują na wielogodzinnych warsztatach wokalnych z Trenerami. Drużynę Michała Szpaka podczas warsztatów czeka nie lada niespodzianka – Trener do współpracy zaprosił swoją siostrę, Marlenę, która również jest wokalistką. Marlena przyleciała na warsztaty z Włoch, gdzie mieszka na co dzień i gdzie kształciła się wokalnie z zakresu śpiewu operowego. Czy tajna, siostrzana broń Michała Szpaka pomoże jego drużynie w drodze do zwycięstwa? O tym widzowie Dwójki przekonają się, oglądając kolejne odcinki "The Voice of Poland".

  Czytaj treści premium w Polsce Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  EMOCJE, że HEJ...

  Emocja (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 5

  W niektórych przypadkach JURORÓW powinno obowiązywać hasło: "CHODŹ, NAUCZĘ CIĘ TEGO, CZEGO SAM NIE UMIEM" hi hi hi ...

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo