Ważne
  Pościg pod Przemyślem. Policjanci oddali strzały

  Pościg pod Przemyślem. Policjanci oddali strzały

  red, KWP

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Pościg pod Przemyślem. Policjanci oddali strzały

  ©Łukasz Solski

  Pod Przemyślem policjanci zatrzymali po pościgu pijanego kierującego dostawczym fordem. W przestrzeni ładunkowej pojazdu znajdowało się jeszcze sześć osób.
  Pościg pod Przemyślem. Policjanci oddali strzały

  ©Łukasz Solski

  Policjanci przemyskiej komendy otrzymali informację, że kierujący fordem transitem może być w stanie nietrzeźwości. Funkcjonariusze zauważyli ten samochód, ale kierujący zignorował sygnały do zatrzymania się i zaczął ucieczkę ulicami miasta.

  Mężczyzna jechał drogą wojewódzką w kierunku Krzywczy.

  - Wielokrotnie przekraczał dozwoloną prędkość i zjeżdżał na przeciwległy pas ruchu uniemożliwiając wyprzedzenie pojazdu.
  Swoimi manewrami stwarzał realne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W miejscowości Hołubla mężczyzna wjechał na drogę gruntową, porzucił pojazd i zaczął uciekać pieszo. Policjant oddał kilka strzałów ostrzegawczych. Dopiero ta zdecydowana postawa funkcjonariuszy prowadzących pościg sprawiła, że mężczyzna podporządkował się ich poleceniom – informuje asp. szt. Magdalena Stecura z KMP w Przemyślu.

  Zatrzymanym okazał się 27-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Miał ponad półtora promila alkoholu w organizmie. W przestrzeni ładunkowej dostawczego forda transita znajdowało się jeszcze sześć osób, których życie i zdrowie również było zagrożone nieodpowiedzialnym zachowaniem kierującego.

  Sąd już wcześniej wydał wobec 27-latka zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.  ZOBACZ TEŻ: Pościg za pijanym kierowcą BMW  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Nie przegap

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama