Menu Region

Polowanie na Ubera: samochody przewoźników oblane “ciemną,...

Polowanie na Ubera: samochody przewoźników oblane “ciemną, śmierdzącą cieczą”

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

PZ (aip)

4Komentarze Prześlij Drukuj
“Nieznani sprawcy” zaatakowali samochody świadczące usługi w sieci Uber. Auta zostały oblane cieczą nieznanego pochodzenia.
O tym, że taksówkarze nie przepadają za firmami prowadzącymi przewóz osób wiadomo nie od dziś. Między Uberem a taksówkarskimi korporacjami od dłuższego czasu trwa wojna podjazdowa o klientów oraz zlecenia. W wojnie tej obie strony uciekają się do coraz bardziej wyszukanych i co raz bardziej brutalnych sposobów walki z konkurencją.

W nocy z piątku na sobotę (18 na 19 marca) rywalizacja między obiema stronami przybrała jeszcze ostrzejszą formę. Jak donosi facebookowy profil Taryfa24, samochody Ubera stały się celem ataków “nieznanych sprawców”

Wysadzający klientów uberowcy ,,witani" byli ciemną, śmierdzącą cieczą, coś jakby na bazie oleju i odchodów. Gdzie? Wszędzie! Po szybach, po karoserii, wszędzie… Smród nie do wytrzymania! Ale tak się może zdarzyć, gdy się udaje taksówkę...
- czytamy na fanpage’u.

Choć wpis nie identyfikuje sprawców bezpośrednio, sformułowanie "Ale tak się może zdarzyć, gdy się udaje taksówkę" wskazuje, że mamy do czynienia z kolejnym etapem konfliktu między przewoźnikiem a częścią środowiska taksówkarskiego. Zaangażowany w walkę z konkurencyjnym Uberem profil Taryfa24 nie kryje swojej sympatii dla sprawców nocnego “polowania” i zapowiada, że “jutro będzie poprawka". Jeśli autorzy posta mają racje, sprawa szybko może zainteresować się także policja.
4

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

kod na darmowy przejazd

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

enzo (gość)  •

Kod na darmowy przejazd do 25 zł dla nowych użytkowników UBER:
TFY3U

odpowiedzi (0)

skomentuj

Uber

+4 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Smutas (gość)  •

Ja też przesiądę się na ubera te bandyty z kogutem Taxi powinni się wstydzić a szczególnie koło lotnisk w całym kraju to jawna mafia ochraniana przez firmy które też mają koguty na dachach samochodów.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Anty taxi

+8 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Klient (gość)  •

Od dawna staram się nie jeździć taxi. Jeśli mogę to wybieram alternatywne korporacje. Dużo razy byłem oszukiwany przez taksówkarzy i bardzo się cieszę, że w końcu się to zmienia a co do Ubera to jeszcze z niego nie korzystałem ale ten artykuł i to w jaki sposób postąpili z samochodami Ubera bandyci z taxi, skutecznie mnie zachęcił do korzystania z niego. Dziękuję.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Bojkot taxi

+14 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Marq (gość)  •

Skoro taksówkarze są zdolni do czegoś takiego to oszukiwanie na kase to dla nich pewnie chlep powszedni. Ja przediadłem się już na Ubera. Polecam wam też to zrobić szczególnie, że pierwsza jazda jest za darmo. Wystarczy przy rejestracji podać kod "cch9wue" albo wpisać go bezpośrednio w aplikacji Uber w zakładce "zniżki".

odpowiedzi (0)

skomentuj