Menu Region

Petru: Zgłosimy uchwałę z pytaniem o strategię negocjacyjną...

Petru: Zgłosimy uchwałę z pytaniem o strategię negocjacyjną rządu na Radzie Europejskiej

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Tomasz Plaskota (AIP)

3Komentarze Prześlij Drukuj
Ryszard Petru na wtorkowej konferencji prasowej zapowiadał, że jego partia zgłosi uchwałę, w której będzie się z pytaniem o strategię negocjacyjną na Radzie Europejskiej. Lider Nowoczesnej powiedział też, że w wyborach prezydenckich w 2020 r. jego partia nie poprze Tuska, ale wystawi własnego kandydata.
1/2

Ryszard Petru

(© Piotr Smolinski)

– Zgłosimy uchwałę z pytaniem o strategię negocjacyjną na Radzie Europejskiej – mówił Sejmie podczas konferencji prasowej, Petru. Przedstawił treść uchwały, którą zgłosi Nowoczesna. – Sejm wzywa premier Szydło do przedstawienia informacji nt. rezultatów Rady Europejskiej, które wiążą się z daleko posuniętymi ustępstwami rządu podczas negocjacji związanych z przyszłością członkostwa Wielkiej Brytanii w UE – odczytał Petru.


Lider Nowoczesnej skrytykował premier Beatę Szydło, za to, że „odpuściła w Brukseli interesy polskich pracowników, ich dzieci w całej UE za nic”. - Pytałem premier i pytam dalej. W związku z tym zgłosimy uchwałę, w której pytamy, jak tak naprawdę przebiegały te negocjacje, jak wygląda efekt tych negocjacji z punktu widzenia interesów polskich pracowników zamieszkałych poza granicami Polski – stwierdził Petru.

Petru podczas konferencji mówił również, że Nowoczesna nie poprze Tuska w wyborach prezydenckich. - Będziemy wystawiać swojego kandydata – odpowiedział Petru na pytanie czy Tusk może być wspólnym kandydatem opozycji w wyborach prezydenckich w 2020 r.
3

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Pajacyk Petru

0 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Stanisław (gość)  •

Nie złego pajaca ma ta smieszna partia Nowaczesna za przywódce.

odpowiedzi (0)

skomentuj

nieudaczna kopia Palikota

+1 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

komiksowy Petru (gość)  •

i jego harpie. Szctucznie wykreowany i napompowany Rychu nie dorasta do pięt Palikotowi, który wszystko co robił, robił z perfidią ale inteligentnie chamsko.
Petru to kiepska podróba Janusza Palikota, taka made in China.

skomentuj

Komiksowy to jest prezes - czarny charakter, nikczemnik i hipokryta w najczystszej postaci.

+1 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Spostrzegawczy (gość)  •

Popełnia błędy, o które potem oskarża innych. To on stworzył prezydenta Wałęsę, którego jak mu się wydawało, będzie trzymał na krótkiej smyczy (jak teraz Dudę), ale ten sam na sobą nie panuje, a co dopiero miałby dać się komuś podporządkować.
Wepchnął wielu Polaków w kredyty frankowe, protestował przeciwko ich ograniczaniu przez KNF i NBP, a później rząd PO-PSL jakoby "nieuzasadnionemu ograniczaniu dostępu do taniego zaspokajania potrzeb mieszkaniowych Polaków" , licząc zapewne, ze umożliwią one realizację obietnicy wybudowania 3 mln. mieszkań.

odpowiedzi (0)

skomentuj