Śląsk Wrocław

0

• Za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak!

• Koniec meczu, Zagłębie w dramatycznych okolicznościach wygrywa w derbach!

• Dośrodkowanie Filipa Starzyńskiego z rzutu wolnego, do piłki dopada Jakub Świerczok, wyszedł do niego Jakub Wrąbel, bramkarz jednak nie trafił w piłkę! Co za błąd!

• Gol, ale wielbłąd Jakuba Wrąbla! Jakub Świerczok trafia do siatki!

• Sędzia doliczy trzy minuty do drugiej połowy meczu.

• Póki co wszystko wskazuje na to, że mecz zakończy się remisem. Brakuje tutaj jakości.

• Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu. Jakub Świerczok zmienia Arkadiusza Woźniaka.

• Mariusz Pawelec ostro fauluje rywala przy linii bocznej, to mogło skończyć się żółtą kartką.

• Aleksandar Todorovski z żółtą kartką za faul na Jakubie Koseckim.

• Zmiana w Śląsku. Arkadiusz Piech zmienia Roberta Picha.

• Do zmiany gotowy jest Arkadiusz Piech.

• 8251 kibiców obecnych na stadionie w Lubinie.

• Michał Mak zmienia Michała Chrapka.

• Szybki i obiecujący kontratak Śląska kończy się niecelną wrzutką Łukasza Madeja w pole karne.

• Akcję Zagłębia mocnym strzałem nad poprzeczką kończy Filip Starzyński.

• Piłka trafia na prawe skrzydło do Aleksandara Todorovskiego, dośrodkowanie obrońcy było jednak kompletnie niecelne.

• Obie drużyny atakują trochę groźniej w drugiej połowie, ale wciąż żadna z nich nie potrafi osiągnąć przewagi.

• Sito Riera zmieniony przez Łukasza Madeja.

• Rzut rożny dla Śląska kończy się stratą, ale gospodarze wciąż wymieniają podania przed polem karnym rywala.

• Do wejścia na boisko przygotowuje się Łukasz Madej.

• Igors Tarasovs znakomicie zablokował dośrodkowanie Łukasza Janoszki przy linii końcowej, przy piłce cały czas Zagłębie.

• Składna akcja Zagłębia kończy się niecelnym strzałem Aleksandara Todorovskiego z kilkunastu metrów.

• Strzału głową próbuje... Jakub Kosecki, po dośrodkowaniu Mariusza Pawelca nie zdołał jednak uderzyć celnie.

• Mocny strzał Marcina Robaka sprzed pola karnego broni Martin Polacek.

• Przy piłce na początku pierwszej połowie utrzymują się goście.

• ..a Bartosz Kopacz zmienia Martina Nespora.

• Dwie zmiany w Zagłębiu. Łukasz Janoszka zmieniony przez Filipa Jagiełło...

• Ruszamy z drugą połową, piłkę ma Zagłębie Lubin!

• Poziom póki co nie stał na najwyższym poziomie, oglądamy sporo fauli, poprawić należy także skuteczność. Oby po przerwie wyglądało to lepiej.

• Koniec pierwszej połowy w Lubinie, 12. bezbramkowy remis z rzędu w Ekstraklasie!

• Lubomir Guldan z żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

• Sędzia dolicza dwie minuty do pierwszej połowy.

• Marcin Robak wyszedł sam na sam z bramkarzem, podał piłkę do biegnącego Sito Riery, Hiszpan posłał piłkę prosto w Martina Polacka! Ależ pudło!

• Jakub Tosik wylatuje z boiska z drugą żółtą kartką za faul przy tej sytuacji!

• Co też teraz zrobił Sito Riera! Ależ pudło?!

• Piękne prostopadłe podanie Michała Chrapka w pole karne Zagłębia, gospodarze mieli szczęście, że napastnik był na spalonym!

• Znakomity strzał Arkadiusza Woźniaka z woleja z pola karnego, trafił jednak tylko w Piotra Celebana!

• Niestety zanosi się na 12. z rzędu remis 0:0 do przerwy...

• Marcin Robak znakomicie zastawił się w polu karnym, nie zdołał jednak oddać celnego strzału, piłka tylko odbiła się od jego głowy dzięki asekuracji obrońcy!

• Jakub Kosecki złapany na spalonym w polu karnym po zagraniu Joana Romana.

• Z rzutu wolnego dośrodkowywał sam poszkodowany, ale wykonał go na tyle słabo, że teraz kontratak rozpoczyna Zagłębie.

• Jakub Tosik fauluje Michała Chrapka i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Świetne dośrodkowanie Łukasza Janoszki, ostra wrzutka pod bramkę, interwencja Jakuba Wrąbla przeszkodziła w oddaniu strzału na bramkę!

• Póki co żadna z drużyn nie jest w stanie zdominować rywala.

• Wrzutka okazała się całkiem niezła, dopadł do niej Piotr Celeban, ale niepotrzebnie zdecydował się puścić piłkę w kozioł, przez co nie zdołał oddać strzału.

• Jeszcze jeden faul, tym razem na Jakubie Koseckim przy linii bocznej, goście mają okazję do dośrodkowania piłki w pole karne.

• Piotr Celeban faulowany na własnej połowie przy linii środkowej.

• Dorde Cotra uderza z około 35 metrów, piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką.

• Jakub Kosecki próbował rozpocząć kontratak Śląska na lewym skrzydle, ale w starciu z dwoma rywalami szybko stracił piłkę.

• Jakub Wrąbel przerzucił dośrodkowanie nad poprzeczką.

• Filip Starzyński zatrzymany czystym wślizgiem przez Mariusza Pawelca, gospodarze mają rzut rożny.

• W starciu z Sito Rierą mocno ucierpiał Jakub Tosik, mamy krótką przerwę w grze.

• Przy piłce póki co utrzymuje się Śląsk.

• Marcin Robak ostro fauluje Łukasza Janoszkę przy linii środkowej - szybka żółta kartka dla napastnika.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy! Przy piłce Śląsk Wrocław!

• Piłkarze wychodzą na murawę stadionu Zagłębia!

• Derby Dolnego Śląska będą też specjalne dla Dorde Cotry, który z Zagłębia przeniósł się tego lata do Śląska.

• Rezerwowi Śląska: Jakub Słowik, Augusto, Adrian Łyszczarz, Arkadiusz Piech, Michał Mak, Łukasz Madej i Konrad Poprawa.

• Rezerwowi Zagłębia: Konrad Forenc, Filip Jagiełło, Alan Czerwiński, Bartosz Kopacz, Krzysztof Janus, Bartłomiej Pawłowski i Jakub Świerczok.

• Dla Jana Urbana będzie to sentymentalny powrót na stadion Zagłębia - pracował tam kilka lat temu w roli szkoleniowca.

• Sędzią meczu będzie pan Tomasz Kwiatkowski z Warszawy.

• Znamy składy obu drużyn!

• Dzień dobry, z tej strony Piotr Bernaciak, zaczynamy relację live z meczu Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław!