4

2 1 połowa

0

• Mimo wszystko dziękuje za wspólnie spędzony czas i życzę dobrej nocy! Za uwagę dziękuje Bartłomiej Modzelewski.

• Ten mecz trzeba odesłać w zapomnienie. Przed nami jeszcze 3 mecze Eliminacji, w których musimy udowodnić swoją klasę i pewnie awansować na Mundial do Rosji. Gry naszej drużyny nie ma co komentować. Opiszę to tylko jedno słowo - tragedia lub jak ktoś woli katastrofa , żenada, wstyd. Do wyboru do koloru.

• Koniec meczu..... Dania gromi naszą kadrę bardzo wysoko...

• Strzał Zielińskiego zablokowany.

• Sędzia przedłuża nasze męki o 2 minuty.

• Kibice, zawodnicy, dziennikarze - wszyscy chcemy aby ten mecz się już zakończył.....

• Lewandowski próbował uratować naszego honoru. Uderza jednak bardzo niecelnie.

• Thomas Delaney zmieniony przez Mike Jensena.

• Lukas Lerager zmienia Nicolaia Jorgensena.

• Christian Eriksen dostał piłkę przed polem karnym, miał 15 km miejsca i uderzył na bramkę. Wpakował piłkę w samo okienko i kompromituje nas jeszcze bardziej.

• GOL! Christian Eriksen zdobywa gola..... aż nie chce się tego komentować.

• Kamil Grosicki oddaje nasz pierwszy celny strzał w tym meczu.Prosto w ręce bramkarza Danii.

• Było bardzo blisko aby Sisto zdobył gola na 4:0. Uderzył bardzo mocno w boczną siatkę.

• Krzysztof Mączyński ukarany żółtą kartką.

• Kolejne słabe dośrodkowanie w naszym wykonaniu. Jest to jeden z najsłabszych meczów za kadencji Adama Nawałki.

• Na boisku melduje się Nicklas Bendtner, który wraca do kadry po dłuższej przerwie! Zmienia Andreasa Corneliusa.

• Makuszewski źle zagrywa w pole karne. Piłka dla Danii.

• Dobry strzał Arkadiusza Milka! Zabrakło niewiele aby nasz snajper zmieścił piłkę pod poprzeczką.

• No i mamy debiut! Maciej Makuszewski zmienia Karola Linettego. Jest to ostatnia zmiana w naszej ekipie.

• Kamil Grosicki walką do upadłego wywalczył rzut rożny.

• Wręcz tragiczne podanie Karola Linettego do Roberta Lewandowskiego. Nic nam dzisiaj nie wychodzi.

• Zmiana w naszej drużynie. Jakub Błaszczykowski zmieniony przez Arkadiusza Milika.

• To jest katastrofa. Christian Eriksen zagrywa w pole karne, Łukasz Fabiański niefortunnie interweniuje wprost pod nogi Jorgensena, który z łatwością pokonuję naszego golkipera. Szkoda słów.

• GOL! Nicolai Jorgensen zdobywa kolejnego gola dla Danii. To już jest pogrom.

• "Wszystko o tempo za późno" - skomentował sytuacje Tomasz Hajto. Bardziej trafnego komentarza teraz nie mogło być.

• Kamil Grosicki źle dogrywa w stronę Roberta Lewandowskiego i tracimy piłkę.

• Piotr Zieliński kompletnie psuje naszą akcję, tragicznie podając do Grosickiego. Nie mamy pomysłu jak zaatakować Duńczyków.

• Dośrodkowanie w pole karne Duńczyków i Robert Lewandowski domaga się zagrania ręką jednego z obrońców rywala! Niestety wydaje się że było to całkiem przypadkowo!

• Wracamy po przerwie! Liczymy na to że pozytywnie wpłynęła ona na naszych graczy! Gramy do końca!

• Bądźmy szczerzy.... Dania wygrywa zasłużenie, a my nie mamy żadnych argumentów które zagroziłyby rywalom. Po przerwie potrzebny jest na wstrząs, który pociągnie naszą drużynę. W przeciwnym wypadku przegramy ten mecz i to bardzo wysoko.

• Sędzia kończy pierwszą połowę.

• Tragiczne błędy w obronie skutkują podwyższeniem wyniku. Kamil Glik i Michał Pazdan nie potrafili zatrzymać Eriksena, który zagrywa idealną pilkę do Corneliusa. Napastnik gospodarzy nie mógł tego nie wykorzystać i z bliskiej odległości pakuje piłkę do siatki.

• GOL! Przegrywam już 2:0, Andreas Cornelius zdobywa bramkę.

• Zbyt słaby strzał Eriksena aby zaskoczyć Łukasza Fabiańskiego.

• Kolejny bardzo groźny rzut rożny wykonany przez gospodarzy. Na szczęście dla nas obrona Polskiej kadry zadziałała tym razem wzrorowo.

• Łukasz Piszczek niestety nie daje rady kontynuować gry! Jego uraz bardzo komplikuje nam sytuacje! Za doświadczonego obrońce wchodzi Thiago Cionek!

• Zamieszanie w polu karnym naszej drużyn, ale Pazdan zachowuje się znakomicie w swoim polu karnym.

• Cornelius uderza na bramkę po znakomitym dośrodkowaniu skrzydłowego! Było bardzo blisko.

• Nikt z naszych zawodników nie przeciął dośrodkowania, które pędziło w pole karne Duńczyków.

• Kolejna próba i kolejna niecelna Sisto. Gracz gospodarzy jest dzisiaj bardzo aktywny.

• Łukasz Piszczek próbował swojego szczęścia strzałem z dystansu. Niestety bardzo niecelnie.

• Strzał Karola Linettego odbija się od jednego z obrońców i piłka ląduje na rzucie rożnym!

• Strzał Sisto zablokowany. Coraz śmielej grają Duńczycy.

• Kuba Błaszczykowski dogrywa bardzo, bardzo źle i od bramki zacznie Dania.

• Piotr Zieliński traci krycie i pozostawia Thomasa Delaneya samego. Pomocnik gospodarzy wykorzystuje sytuację i zdobywa ładnego gola głową. Polsko! Budzimy się!

• GOL! Niestety przegrywamy..... Thomas Delaney zdobywa bramkę na 1:0.

• Robert Lewandowski uderza niestety wysoko ponad bramką!

• Rzut wolny dla Polski w niedalekiej odległości od pola karnego Duńczyków! Będzie szansa na gola!

• Groźne dośrodkowanie w nasze pole karne. Sisto niecelnie uderza głową.

• Cornelius świetnie popędził w stronę naszej bramki, ale Michał Pazdan znakomicie wyjaśnia sytuacje! Brawo Michał!

• Świetna akcja Polaków! Łukasz Piszczek tuż sprzed pola karnego uderzał na bramkę ale robi to bardzo niecelnie!

• Thomas Delaney już w pierwszych minutach mógł narobić problemów naszej drużynie! Świetnie broni jednak Łukasz Fabiański!

• Zaczynamy! Trzymamy mocno kciuki!

• Pięknie odśpiewany hymn przez kibiców i zawodników! Oby zmotywował naszych graczy do świetnej gry!

• Czas na hymny obu krajów!

• Piłkarze wychodzą z tunelu i witają się z murawą na Parken! Zaraz zaczynamy to wielkie widowisko!

• Miejmy nadzieję że nasza dorosła reprezentacja pójdzie w ślady kadry U-21, która pewnie pokonała Gruzję 3:0!

• Na ławce Danii siedzi dzisiaj Nicklas Bendtner, który wraca do kadry po dłuższej przerwie. Doświadczony napastnik jak na razie spisuje się bardzo dobrze w barwach Rosenborga Trondheim.

• Jeżeli wygramy dzisiaj i w poniedziałek, w następnym notowaniu rankingu Fifa wskoczymy na 3 pozycję! Kiedyś wydawało się to nierealne, a teraz jest na wyciągnięcie ręki!

• Swój mecz wygrała dzisiaj Czarnogóra. Oznacza to że jeżeli pokonamy Danię zachowamy 6 punktową przewagę sprzed tej serii gier.

• Mamy również ustawienie Duńczyków! Najgroźniejszy na pewno będzie dzisiaj Christian Eriksen, którego pojedynek z Piotrem Zielińskim elektryzuje cała piłkarską Europę!

• Adam Nawałka nie zaskakuje składem! Nasza reprezentacja od dłuższego czasu występuje podobnym składem, a zgranie naszych zawodników jest po prostu znakomite!

• Mecz rozegrany zostanie na stadionie Parken w Kopenhadze, który pomieści 38 065 widzów. Parken, Kopenhaga

• Witamy w relacji LIVE z meczu grupy E eliminacji Mistrzostw Świata Rosja 2018 Dania - Polska. Początek spotkania o 20:45.