Ważne
  Łowiczanin pikietuje pod siedzibami policji i sądu

  Łowiczanin pikietuje pod siedzibami policji i sądu

  Rafał Klepczarek

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Pan Robert z transparentem pod gmachem policji

  Pan Robert z transparentem pod gmachem policji ©Rafał Klepczarek

  Pan Robert pikietował w poniedziałek (10 lipca) pod siedzibą łowickiej policji. Mężczyzna dostał mandat za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym. Twierdzi, że jest niewinny.
  Pan Robert z transparentem pod gmachem policji

  Pan Robert z transparentem pod gmachem policji ©Rafał Klepczarek

  Problemy łowiczanina z wymiarem sprawiedliwości rozpoczęły się w połowie ubiegłego roku. W godzinach nocnych został on zatrzymany przez patrol policji w okolicach dworca kolejowego Łowicz Główny. 32-latek twierdzi, że dla kurażu wziął do ust łyk piwa, gdyż w pierwszej chwili nie zauważył, że wzywający go mężczyzna, to policjant.

  Spotkanie ze stróżami prawa skończyło się ukaraniem łowiczanina mandatem stuzłotowym. Pan Robert nie przyjął kary finansowej i sprawa trafiła do sądu. Ten uznał winę sprawcy wykroczenia i nakazał mu zapłacić 150 zł, a gdy łowiczanin odmówił, to sprawą zajął się komornik.

  - Domaga się on ode mnie 600 zł - mówi pikietujący łowiczanin, którego można też spotkać z transparentem pod Sądem Rejonowym w Łowiczu. - Doszło nawet do tego, że uszkodził samochód moich rodziców. Policja mimo przedstawionego dowodu przestępstwa odmówiła ścigania jego sprawcy.

  Więcej w piątkowym wydaniu "ITS".

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   przykład konieczności zmian

   ŁodzianinPK (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   I to jest przykład tego, że komornicy powinni być na pensji sądu bo w tej chwili zarżną wierzyciela bo ich kancelarie muszą zarobić - jak można ściągać sumę czterokrotnie większą od zasądzonej????...rozwiń całość

   I to jest przykład tego, że komornicy powinni być na pensji sądu bo w tej chwili zarżną wierzyciela bo ich kancelarie muszą zarobić - jak można ściągać sumę czterokrotnie większą od zasądzonej???? Jak można w świetle prawa naliczać sobie dowolną ilość kosztów albo wysprzedawać za bezcen majątek wierzycieli?????zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   i co z tego

   wujek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Ode mnie komór miał niby 5 koła jak sobie podliczyl to było z 7 ale miał jebany pecha bo wierzycielem jest Sąd,się kurwisko jebana przejechala;)

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Nie przegap

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama