1

0 1 połowa

• Legia Warszawa po dużych bólach, ale pokonuje beniaminka z Sosnowca. Ekipa Ricardo Sa Pinto była dzisiaj skuteczniejsza i chociaż gra nie była najlepsza to chociaż w lidze Wojskowi wychodzą na prostą.

• Koniec. Legia pokonuje Zagłębie Sosnowiec 2:1!

• Duży błąd Cafu, który bezsensownie traci piłkę w środku pola. Na szczęście dla kibiców zgromadzonych Ł3 zawodnicy Zagłębia nie potrafili wyprowadzić akcji...

• Dziwna decyzja Sebastiana Szymańskiego. Zamiast wyłożyć piłkę Hamalainenowi, który stał obok niekryty to dośrodkował do nikogo w pole karne.

• Damagoj Antolić ogląda żółty kartonik.

• Bardzo dobry przerzut do Szymańskiego, który był jednak na pozycji spalonej.

• Alexandre Cristovao minął obrońców Legii, tylko że jego strzał był bardzo mocno niecelny.

• Sebastian Milewski trafia do notesu sędziego, notując żółtą kartkę.

• Mateusz Cichocki wchodzi, a schodzi Junior Torunarigha,

• Pierwsza ligowa bramka Carlitosa w Legii! Hiszpan został znakomicie obsłużony i wyszedł sam na sam z bramkarzem. Najpierw uderzył w słupek, ale dobitka wpadła do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Carlitos zdobywa bramkę!

• Artur Jędrzejczyk z powodu urazu opuszcza boisko. W jego miejsce wchodzi Eduardo.

• Junior Torunarigha przerwał kontratak Legii i został ukarany żółtą kartką.

• Dobra wymiana podań przez graczy Legii. Zrobiło się małe zamieszania pod bramką Kudły, ale ostatecznie Carlitos został powstrzymany.

• Fatalny błąd Inakiego Astiza, po którym Junior Torunarigha mógł wyjść sam na sam z bramkarzem! Podanie do napastnika Zagłębia było jednak bardzo niedokładne.

• Dobra podanie Hamalainena do Carlitosa, który źle opanował sobie piłkę i pierwszy dopadł do niej Kudła.

• Na boisko wchodzi również Dominik Nagy, który zmienił Michała Kucharczyka.

• Kasper Hamalainen melduje się na murawie, a schodzi Jose Kante.

• Artur Jędrzejczyk ucierpiał przy jednym ze starć. Potrzebuje pomocy medycznej.

• Carlitos dośrodkowuje w pole karne, ale robi to zdecydowanie zbyt mocno.

• Szymon Pawłowski znakomicie obsłużył Wrzesińskiego, który zszedł na lewą nogę i mocnym strzałem pokonał Arkadiurza Malarza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Konrad Wrzesiński doprowadza do remisu!

• Dobre dośrodkowanie Kucharczyka. W polu karnym Zagłębia przewróciło się dwóch graczy Legii, ale sędzia nie ma zamiaru gwizdnąć rzutu karnego.

• Legia wraca z przerwy bez zmian, a sędzia może rozpocząć drugie 45 minut!

• Na drugą połowę nie wyszedł również Mello, a w nowym klubie debiutuje Szymon Pawłowski!

• Podwójna zmiana w ekipie gości. Tomasz Nowak został zmieniony przez Alexandre Cristovao.

• Nie jest to widowisko najwyższych lotów. Legia zdecydowanie przeważała w tej pierwszej części co dobitnie pokazują statystyki. Strzały 6 do 1, a celne 4 do 1 dla gospodarzy. Wojskowi wygrywają, więc zupełnie zasłużenie.

• Koniec pierwszej połowy!

• Damagoj Antolić dograł z rzutu rożnego, idealnie na głowę Artura Jędrzejczyka, który nie dał szans bramkarzowi Zagłębia! To już jego druga bramka, w drugim kolejnym meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Artur Jędrzejczyk otwiera wynik tego meczu!

• Bardzo groźnie zrobiło się pod bramką Zagłębia! Michał Kucharczyk uderzył z dystansu, ale obronił to Dominik Kudła. Dobitkę Carlitosa, również obronił bramkarz gości!

• Świetny powrót Damagoja Antolicia, który w ostatniej chwili ratuje swój zespół przed stratą bramki!

• Dwóch piłkarzy Zagłębia mocno ucierpiało. Potrzebna jest pomoc medyczna.

• Mocne dorzucenie w pole karne Zagłębia z autu. Obrońcy gości spokojnie jednak wybijają piłkę.

• Mateusz Wieteska fauluje swojego rywala i jako pierwszy zawodnik w tym meczu zostaje ukarany żółtą kartką.

• Bardzo dobre prostopadłe podanie Szymańskiego do Carlitosa. Król strzelców poprzedniego sezonu ułożył sobie piłkę, a później mocno uderzył prosto w bramkarza Zagłębia.

• Cudowne uderzenie Carlitosa z 17 metra! Hiszpan zakręcił obrońcami rywala, a później jego strzał ląduje na poprzeczce! Ależ było blisko!

• Bardzo niedokładne podanie Astiza do Carltiosa. Zamysł był dobry, ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia.

• Dobry, płaski strzał Carlitosa, ale piłka minimalnie mija słupek bramki strzeżonej przez Kudłę!

• Cafu został sfaulowany 20 metrów od bramki Zagłębia! Legia będzie miała bardzo groźną okazję do zdobycia bramki.

• Junior Torunarigha doszedł do swojego pierwszego dzisiaj strzału, tylko że był on na tyle słaby, że Arkadiusz Malarz interweniuje z dużym spokojem.

• Sebastian Szymański odbiera piłkę na wysokości 30 metra od bramki przeciwnika. Jednocześnie jednak fauluje swojego rywala i Legia traci posiadanie.

• Jose Kante bardzo długo walczył o piłkę i kiedy wygrał pojedynek, podał do Kucharczyka, którego dogranie ląduje w rękach Kudły.

• Jędrych posłał dobre podanie, które przeszło przez cała obronę Legii. Pierwszy przy piłce był jednak Arkadiusz Malarz.

• Bartosz Frankowski użył gwizdka po raz pierwszy!

• Czas na przywitanie kapitanów. Dzisiaj są nimi Arkadiusz Malarz oraz Tomasz Nowak!

• Dariusz Dudek pominął przy ustalaniu składu Vamarę Sanogo, którzy jest wypożyczony z Legii. W Sosnowcu trwa duża rotacja na pozycji napastnika. Dzisiaj swoją szansę otrzyma Junior Torunarigha .

• Sytuacja wokół klubu jest bardzo napięta...

• W pierwszym składzie Legii na próżno można szukać Pawła Stolarskiego. Nowy nabytek Legii wg. Ricardo Sa Pinto nie jest jeszcze gotowy aby zadebiutować w nowych barwach.

• Witam Państwa bardzo serdecznie! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Legia meczami ligowymi chce zamazać plamę po okropnej porażce z mistrzem Luksemburga. Dzisiaj ich przeciwnikiem będzie Zagłębie Sosnowiec. Czy mecz przyjaźni przy Łazienkowskiej da kibicom Wojskowych powody do zadowolenia?